Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kına Malzemesi

Kına organizasyonlarında kullanılan birçok süs ve hediyelik eşya vardır. Çeşitli konseptte oluşturulan bu organizasyonlar düğün haftasında gerçekleşir. Özellikle gelin kınaları için tasarlanan kına malzemeleri ÇiçekSepeti üzerinde sizleri bekliyor. Gelin kınasının yanı sıra oğlan çocukları için sünnet kınası ve erkekler için asker kınası gibi organizasyonlar da yapılıyor. Aynı şekilde bu organizasyonların kapsamlı bir şekilde gerçekleşmesi için kına aksesuarları bulunuyor.

Renkli Tasarımları ile Dikkat Çeken Kına Malzemeleri

Nikah ve düğün haftasında gerçekleşen gelin kınası, eğlenceli bir etkinlik olarak gerçekleşiyor. Söz konusu gelin kınalarının estetik bir görünüme sahip olması açısında çok sayıda dekoratif obje bulunuyor. Özellikle kına organizasyonun yapıldığı mekanın anlaşılması için kına giriş panosu bulunuyor. Bu panoyu kişiye özel isimle doldurarak kına mekanının girişine koyabilirsiniz. Kına giriş panolarının büyüklükleri ve grafik tasarımları değişkenlik gösterebiliyor. Kullanıcıların yapacağı kına konseptine göre kırmızı, mor, pembe ve beyaz renk seçeneklerinde panolar yer alıyor.

Kınanın yapılacağı mekanın süslemesini kına süs seti ile tamamlayabilirsiniz. İçerisinde renkli balonlar, kırmızı kurdeleler, konfeti, renkli ışıklar, mumlar ve benzeri dekoratif objeler yer alıyor. Kına konseptine uyum sağlaması açısından bu süsleri tekli olarak ya da set halinde temin edebilirsiniz. Kınanın yapılacağı alanda gelinin nedimelerine özel olarak tasarlanan süsleri koyabilirsiniz. Nedimeler için bileklik, kına elbisesi, taç ve el içi mumluğu gibi ürünler bulunuyor. Siz de bu dekoratif ürünlere ÇiçekSepeti üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Özel Günler İçin Farklı Kına Malzemeleri

Kına gecelerinin en önemli kısmını misafirlere dağıtılacak olan ürünler oluşturuyor. Hem gelin kınalarında hem de asker ve sünnet kınalarında tercih edilen bu hediyelik eşyalar, çok sayıda renk ve tasarımla kullanıcılara sunuluyor. Özellikle gelin kınasında dağıtılmak üzere şans bilekliği, mum, yelpaze, kolonya, mendil, taç, tül bez, magnet, anahtarlık, yapay çiçek ve benzeri objeler yer alıyor. Kına organizasyonunun temasına uygun olan renkte hediyelik objeler üretiliyor. Genel olarak hediyeliklerin üzerinde sim, püskül, tüy, pul, tül, boncuk, taş, payet ve benzeri detaylar yer alıyor.

Kırmızı renginin hakim olduğu kına gecelerinde nedime ve misafirler için özel olarak hazırlanan hediyelikleri tercih edebilirsiniz. Söz konusu hediyelikler özel set halinde hazırlanıyor. Nedime hediye kitlerinin içerisinde taç, bileklik, gelin çıkışı için el mumu, mendil ve renkli tefler yer alıyor. Aynı zamanda misafirler için hazırlanan hediye kitlerinin içerisinde ise kuruyemiş paketi, dağıtmalık toz kına, tef ve mendil gibi ürünler bulunuyor.

Asker kınasında ve sünnet kınasında tebrik etmek için gelen misafirlere yiyecek ya da içecek ikramı yapılıyor. Bu ikramların kapsamlı bir şekilde yapılabilmesi için tasarlanan hediye kitleri bulunuyor. Dış tasarımında yer alan ay yıldız figürü ile hazırlanan çikolata paketi, asker kınalarında tercih ediliyor. Bu hediyelik eşyaları ister set halinde ister tekli olarak temin edebilirsiniz.

Gelin Kınası için Dekoratif Ürünler

Gelin için kına setleri; duvak, eldiven, halay mendili, maytap, kına mumu, kına sepeti, el gülü ve kına tepsisi şeklinde yer alıyor. Gelin için kına yakılması gerektiği zaman bu gelin kına setleri kullanılıyor. Kına gecelerinde tercih edilen bir diğer aksesuar ise dansöz kemeri oluyor. Kınaya gelen misafirlerin ve nedimelerin tercih ettiği bu kemerler, dans ettikçe ses çıkarıyor.

Eğlenceli dakikalar için kına dans kitlerini inceleyebilirsiniz. Gelin ve nedimeler için oluşturulan bu kitin içerisinde tefler bulunuyor. Dans esnasında kullanılan tefler, çok sayıda renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Gelin kınasında kullanılan ürünler arasında gelin testisi, altın paralı alınlık, taç ve renkli dans tülü olarak yer alıyor. Siz de ÇiçekSepeti üzerinden kına organizasyonu için üretilen malzemeleri kolay ve hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.