Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

King Paolo

Ayakkabıda stil ve rahatlığı son teknolojilerle bir araya getiren King Paolo ayakkabı modelleri geniş ürün yelpazesiyle ÇiçekSepeti’nde. King Paolo farklı ayak rahatsızlıklarına göre özel sistemlerle ortopedik ayakkabılar üretir. Ayak sağlığını korumak ve bozulmamasına özen göstermek için Ar-Ge çalışmalarına göre üretilen King Paolo ürünleri gün boyu kendinizi konforlu hissetmenizi sağlar. Hakiki deri, keten ve süet gibi doğal ve kaliteli malzemelerden üretilen King Paolo ayakkabı modellerine ÇiçekSepeti aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve Estetik King Paolo Ürünleri

King Paolo ürün gamında ortopedik olarak ayak sağlığını destekleyen modellerin yanı sıra diyabet, topuk dikeni, taban düşüklüğü, bunyon ve terleme gibi problemlerin yarattığı rahatsızlıklara göre tasarlanan özel modeller de bulunur. King Paolo ortopedik ayakkabı modelleri iç taban sistemleri ile ayaklardaki basıncı dengeleyerek gün içerisinde zinde kalmanızı sağlar. Klimalı modeller ayakkabı tabanındaki hava kanalları ile ayaklarda terleme sonucu oluşabilen nem, koku ve mantar gibi istenmeyen durumlar için çözüm sunar. King Paolo ürünleri sağlığın yanı sıra estetik detaylarıyla da öne çıkar. Modellerde kullanılan minimal detaylar, kaliteli işçilik ve geniş renk seçenekleri seçkin bir stil yaratır. King Paolo fiyatları ürün çeşidi, kullanılan malzeme ve sezona göre farklılık gösterir. ÇiçekSepeti’nde uygun fiyatlı King Paolo ürünleri ile aradığınız rahatlık ve şıklığı bulabilirsiniz.

İndirimli King Paolo Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Ayaklarda gerekli desteği sağlayarak doğru ve dengeli adımlar atmanıza yardımcı olan ortopedik King Paolo ürünleri spor ve klasik tarzda seçenekler sunar. İç yapısında ayakların rahat hareket etmesine imkan veren ürünler, yüzeyde kullanılan esnek malzemeler ile ayakkabının zahmetsizce giyilip çıkarılabilmesini sağlar. Kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunan King Paolo kampanya fırsatlarını inceleyebilir, zevkinize uygun zarif seçimler yapabilirsiniz. Son trendlere göre tasarlanan yeni sezon ve outlet King Paolo ayakkabı seçkisine ÇiçekSepeti’nden hemen ulaşabilir, beğendiğiniz modelleri sipariş verebilirsiniz.