İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kingstone ÇiçekSepeti'nde!

1969 yılında kurulan Kenan Çanta bünyesinde olan Kingstone markası, iş dünyası için ürettiği çantalarla dikkat çekiyor.

Kingstone markalı kullanışlı çantalar, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com'da sizleri bekliyor!

Kingstone Ofisten Seyahate Her Zaman Yanınızda

Basın, evrak, notebook, postacı ve sırt çantası modelleriyle Kingstone, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Ergonomik ve pratik tasarımlar, kaliteli malzeme ve işçilik ile buluşuyor. Geniş Smart Bags ürün yelpazesinden kendinize en uygun ürünü seçtikten sonra ÇiçekSepeti'nini sunduğu online alışveriş konforuyla kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz!

Tüm hava şartlarına karşı koruma sağlayan ve dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım ömrü sunan Kingstone markalı çantalar, öğrenciler, seyahat edenler, bebek sahibi ebeveynler tarafından sıkça tercih ediliyor. Laptop ve diğer elektronik cihazlar için özel bölmeleri de bulunan Kingstone ürünleri, çalışanlara da kolaylık sağlıyor. Yoğun temponuzda eşyalarınızı düzenli tutmanızı, pratik bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyaları vakit kaybetmeden bulmanızı ve tüm eşyalarınızı dilediğiniz yerde yanınızda götürebilmenizi sağlayan indirimli Kingstone ürünlerine dair fırsatları kaçırmamak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!

Su geçirmez astarlı, ayarlanabilir askılı, içinde ve dışında kullanışlı bölmeleriyle çok cepli ve korumalı laptop evrak çantaları, arka yüzündeki bölme sayesinde çekçekli valizlere kolayca takabilir. Böylelikle ofisten seyahate ihtiyaç duyduğunuz her size eşlik edecek zamansız Kingstone ürünleri, kullanıldığı her an pratikliğiyle yoğun temponuzu kolaylaştıracak.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.