İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Kınık Çiçek Siparişi

Güzel İzmir'in dağlar arasına kurulmuş nadide ilçelerinden olan ve ziyaretçilerine masal diyarlarını andıran Kınık'ın tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de İzmir/Kınık çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatları ile alışveriş yapabilir ve çiçeklerinizi Kınık'taki sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Kınık çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ve en şık aranjmanlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin ulaşım imkanları sayesinde Aşağı ve Osmaniye mahalleri gibi Kınık'ın tüm merkez mahallerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti ile Kınık köylerine de ulaşabilir ve Aziziye, Büyükova, Cumalı, Elmadere, Taştepe gibi birçok Kınık köyüne çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz.

İzmir-Kınık Çiçekçileri

Kınık ilçesi denize mesafesi olmasına rağmen her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. İlçenin sahip olduğu tarihi ve doğal güzellikleri bu ilginin en önemli sebebi. Madra ve Yunt Dağları arasına kurulmuş olan Kınık ilçesi ilk çağlardan bu yana kullanılan yerleşim yerlerinden biri. Karadere Köyü Cilalı Taş Devri'ne ait kalıntılara sahip olduğu için özellikle tarih meraklıları tarafından büyük bir ilgi görüyor. 475 metre yükseklikte konumlanan Asar Kalesi ise yine tarih gezilerinin en önemli adreslerinden biri oluyor. Eski çağlarda gözetleme kulesi olarak kullanılan Asar Kalesi'nde bir de antik sarnıç bulunuyor. Kınık ilçesi kilim dokuma sanatında da benzersiz örnekler sunuyor. İlçenin köylerindeki kilim dokuma atölyelerinin kapıları bu sanatı izlemek ve anlamak isteyen ziyaretçilere de açık. Benzersiz bir göl manzarası sunan ve kuş sesleri içinde dinlenme ve piknik yapma imkanı sunan Boncuk Göl ise Kınık gezilerinin vazgeçilmez adreslerinden biri oluyor. Kınık ilçesi çiçekçileri de bölgenin güzellikleri arasında bulunuyor. Gül, orkide, lilyum gibi en şık ve klasik çiçeklerin yanı sıra zengin bir çeşitlilik de sunan Kınık çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Kınık merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Kınık'ta!

Türkiye'nin en zengin çiçek çeşidine sahip olan ÇiçekSepeti Kınık ilçesi çiçekçileri ile iş birliği yapıyor ve bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Online siparişlerin hepsi Kınık çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarıyla birlikte sunuluyor. İzmir-Kınık'a çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.