İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Kiraz Çiçek Siparişi

Duygularınızı yansıtan, tam aradığınız çiçeği bulabilmeniz için tüm Kiraz çiçekçileri bir arada bulunuyor. Kendinizi, içinize sinen çiçeği seçmek için acele etmek zorunda hissetmeden, çiçeğinizin her bir detayını uzun uzun inceleyebileceğiniz, istediğiniz tasarım saksı ya da şık vazoyu seçebileceğiniz ürünler, çiçekçi çiçekçi gezmenize gerek kalmadan tek bir platformda birleşiyor. İster kendinizi şımartmak, evinize taze ve mis kokulu çiçekler sipariş etmek için kendi adresinize, ister sevdiklerinizi şaşırtmak için farklı adrese aynı gün teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz. Kiraz ÇiçekSepeti aynı gün teslim çiçek isteğinize göz alıcı renklerdeki en taze çiçeklerle yanıt verir. Kiraz çiçek siparişi ile yalnızca Kiraz ilçe merkezine değil diğer Kiraz ilçe sınırındaki yerlere de istediğiniz siparişi gönderebilirsiniz.

İzmir-Kiraz Çiçekçileri

Doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile ön plana çıkan Kiraz; Aydınoğlu Cami, Hisar Kalesi, Kayacık Hisar Kalesi, Suludere Camii ve Hamamı ve Yağlar Kalesi gibi önemli yapılara ev sahipliği yapıyor. Yazın serinliğin, kışın ise bembeyaz karın tadını çıkarmak için İzmir'in en keyifli ilçesi olan Kiraz, bahar aylarında gürül gürül akan Çatak Köyü'ndeki şelalesiyle de doğal güzelliklerini sunuyor. Kiraz çiçekçi bakımından İzmir'in diğer ilçeleri kadar geniş yelpazeye sahip olmasa da sadece Kiraz ilçesi çiçekçileri değil, yakın bölgedeki çiçekçiler de ÇiçekSepeti Kiraz şubesi sayesinde buluşuyor ve size en yakın çiçekçi olma özelliği gösteriyor. İzmir/Kiraz çiçek siparişi için İzmir-Kiraz'a çiçek gönder araması yapmak yerine ÇiçekSepeti'nin websitesi ya da mobil uygulamasını kullanarak gönderi yapmak istediğiniz adresi kolayca Kiraz olarak seçebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Kiraz'da

Zarif görünümlü bir çiçekle sevdiklerinizi mutlu etmek için Kiraz'da ve hatta İzmir'de bulunmanıza bile gerek yok. Çiçek Sepeti Kiraz şubesi ile geniş renk ve çiçek yelpazesine sahip aranjmanlardan birini bugün teslim seçeneği ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ya da uzun ömürlü, dekoratif saksılara sahip saksı çiçeklerinden birini seçebilir, Kiraz'ın istediğiniz bölgesine ÇiçekSepeti’nin geniş dağıtım ağı sayesinde ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti online sipariş ile nerede olursanız olun Kiraz'a çiçek göndermek şimdi çok kolay. Çiçeğinizi seçin, siparişinizin ulaştırılmasını istediğiniz gün ve saati işaretleyin. İsterseniz aynı gün teslim edilmek üzere, isterseniz belirttiğiniz gün ve saatte Kiraz'a çiçek göndermek için hemen siparişinizi oluşturun.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.