İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Kırklareli Çiçek Siparişi

Çiçekler, sevdiklerimize onların aklımızda olduklarını iletmek istediğimiz anlarda yardımımıza koşan mis kokulu yardımcılarımızdır. Sevdiklerimizle yan yana olamadığımız anlarda uzakları yakın eden çiçeklere ulaşmanın en pratik yolu online çiçek siparişi vermektir. Kırklareli’ne çiçek göndermek istediğiniz zamanlarda online çiçek gönderimi yapan siteleri kullanmak sizler için hem kolay hem de hızlı bir yol olacaktır.

Kırklareli, Avrupa’yı Anadolu’ya bağlayan illerimizden biridir. Bir geçiş konumunda yer alıyor olması yüzyıllar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmasına, birçok döneme tanık olmasına ve gerek arkeolojik gerekse de kültürel olarak çeşitli zenginlikleri bünyesinde barındırmasına imkan sağlamıştır. Milli parkları, gölleri, şelaleleri ve mağaraları görülmeye değer illerimizden biri olan Kırklareli, her sabah güneşi selamlayan ayçiçeği tarlaları ile de kendinden söz ettirir.

Kırklareli Çiçekçi

Kırklareli Çiçekçileri en mutlu doğum günleri, unutulmayacak yıldönümleri, mutluluk veren yeni bebek tebrikleri ve diğer tüm özel günler için hazırladıkları çiçekleri her gün sevdikleriniz için hazırlıyor. Kırklareli çiçek siparişi için tercih edebileceğiniz taze kesme lilyumlar, mis kokulu gül aranjmanları, özel tasarım teraryumlar ve daha yüzlerce çiçek aranjmanı Kırklareli Çiçek Sepeti aracılığı ile en güzel hali ile sevdiklerinize teslim edilir.

Size en yakın çiçekçi olma özelliği taşıyan ÇiçekSepeti Kırklareli Şubesi ile dilediğiniz çiçek aranjmanını fotoğraflarına bakarak seçebilir, bütçenize en uygun ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Üstelik çiçeğiniz sizin belirlediğiniz tarihte ve arzu ettiğiniz saat aralığı içerisinde teslim edilir. İşinin ehli ve eğitimli bayileri ile hizmet veren Kırklareli ÇiçekSepeti sayesinde, Lüleburgaz çiçekçilerinin ellerinden çıkan çiçekler ile merkez ilçeden gönderilen çiçekler aynı güzellik ve kaliteye sahip olurlar.

Kırklareli Çiçek Sepeti

Siz de Kırklareli’nde yaşayan yakınlarınızı mutlu etmek için 7 gün 24 saat ciceksepeti.com sitesinden çiçek siparişinizi planlayabilirsiniz. Üstelik çiçeğinizin yola çıktığı andan alıcıya teslim edildiği ana kadar geçen süreçten her aşamada haberdar olabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.