Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kırtasiye Gereçleri

Kalem, defter ve diğer temel kırtasiye malzemeleri hem hediyelik olarak hem de günlük kullanım için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ofis ve çalışma alanlarınız için pratik bir kullanım sağlayan ürünler, çalışmalarınızı rahat bir şekilde sürdürmenize de yardımcı olur. Kişiselleştirilmiş kırtasiye gereçleri ile sevdiklerinize özel hediyeler verebilir, en çok ihtiyacınız olan, en iyi kırtasiye ürünlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi arasında bulabilirsiniz!

Özel Setlerden İlham Alın

Kalem ve defter gibi ürünlerin birbirleriyle uyumlu tasarımlar sunduğu özel setler, ideal ürünler arasında yer alır. Yeni iş tebriği, doğum günü hediyesi gibi kutlamalarda bu şık setleri tercih edebilirsiniz. Ürünler üzerine isim veya notlar işleterek hediyenizi sevdikleriniz daha özel bir hale de getirebilirsiniz. Harf veya isim işlenen tasarımlar kırtasiye setlerini özel ve elegan hale getirir. Böylece sevdiklerinizle kişiselleştirilmiş ürünler paylaşabilirsiniz.

  • Çalışma alanlarınızda size özel dokunuşlar bulunmasını istiyorsanız masa üzeri setlere isim yazdırarak hoş aksesuar seçeneklerine sahip olabilirsiniz.
  • Masa üzeri kalem ve sümen setleri keyifli bir ofis ortamı oluşturmanıza yardımcı olur.
  • Masa üzeri setlerin farklı boyut ve tasarım çeşitlerine ulaşarak ihtiyacınıza uygun şık tasarımlarla buluşabilirsiniz.
  • Farklı markaların kalem setlerini tercih ederek çalışma masanızı seçkin dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz.

Eğitime Yardımcı Olacak Yazı Tahtası Modelleri

Sunum ve eğitim faaliyetlerinin sürdürüldüğü mekanlar için yazı tahtaları temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Farklı boyut ve tasarım seçenekleri sunan bu yazı tahtaları ofis ortamlarında olduğu kadar okullar için de kullanışlı seçenekler sunar. Tercihinize göre duvara monte edilebilen, çift yönlü, kapaklı ya da ayaklı modellere yönelebilirsiniz. Teleskopik ayaklı yazı tahtaları portatif seçeneklerden oluşur. Bu sayede yazı tahtasını istediğiniz mekana pratik bir şekilde taşıyarak çok yönlü olarak kullanabilirsiniz.

Tebeşir ve tahta kalemi ile kullanılabilen ürünler sayesinde ihtiyacınıza uygun alternatiflere ulaşmanız kolay hale gelir. Siyah, beyaz veya yeşil fona sahip yazı tahtaları ofis ve okul ortamları için eğitim sürecine verim kazandırır. Bazı tasarımlarda yer verilen kalem ve tebeşir koyma bölümleri, yazı tahtalarında ekstra depolama alanı sağlayarak tahta kullanımında pratik bir kullanım sağlar.

Her Yaşa ve İhtiyaca Uygun Kırtasiye Gereçleri

Çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimine katkı sunan kırtasiye malzemeleri her yaş grubuna hitap eden içerikler sunar. Örneğin akıllı yazı tahtaları, mıknatıslı harf ve sayıları barındıran tasarımlardan oluşur. Tematik yazı tahtaları hayvan ve bitki figürlerine de yer verir. Bu tarz kırtasiye malzemeleri, çocuklara verilmesi gereken temel bilgileri keyifle öğretmeyi amaçlar. Çeşitli yaş gruplarına uygun akıllı tahtalar ile çocukların bilişsel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

  • Sesli ve ışıklı tasarımları tercih ederek çocuklar için keyifli ve yaratıcı bir öğrenme süreci yaratabilirsiniz.
  • Puzzle ve sayı boncuğu gibi zeka geliştirmeye yardımcı olan kırtasiye malzemeleri rengarenk dokuları ile çocukların ilgisini çekebilirsiniz.
  • Doğum günü gibi özel günlerde onlara özel tasarımları tercih ederek eğlenceli hediyeler verebilirsiniz.
  • Çocukların gelişimine katkısı bulunan çok sayıda figür ve desene sahip puzzle seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Esprili kırtasiye malzemeleri yaşam alanınızda kişiselleştirilmiş dokunuşlar yaratmanıza yardımcı olur. Her çalışma ortamında ihtiyaç notluk, silgi, cetvel ve yapıştırıcı gibi birçok temel kırtasiye malzemesini yıldız, kedi, çiçek ve bulut gibi çeşitli tasarımlarla tercih edebilirsiniz. Slogan içeren tasarımlar ile sevdiklerinize tatlı sürprizler yapabilir, kendiniz için bu eğlenceli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Her beğeniye hitap eden esprili kırtasiye malzemesi alternatifleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm temel kırtasiye ürünlerine ÇiçekSepeti’nde keşfedebilir, aynı gün kargo ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde kırtasiye gereçlerini kolayca satın alabilirsiniz!