İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İsme Özel Butik Çiçekler

Sevdiklerine alışılmışın dışında ve kişiye özel çiçek aranjmanları hediye etmek isteyenlere müjde! ÇiçekSepeti’nin kişiye özel butik çiçekleri ile sevdiklerinize özel hazırlanan sürprizler yapabilirsiniz. Kutuda güllerden minyatür bahçelere, teraryumlardan solmayan güllere, bu kategoride aradığınız her şey sizler için kişiselleştirilebiliyor. Sevdikleriniz için sizin düşünerek hediye ettiğiniz bütün çiçekler ve hediyeler çok özeldir. Ancak hediyenin kişiye özel olarak hazırlanması, hediye verilen kişiyi daha özel hissettirir. Sonuçta onun için hazırlanmış bir hediyedir ve daha özel bir hediye olması oldukça normaldir.

Her biri birbirinden yetenekli çiçek tasarımcıları tarafından yapılan, el emeği göz nuru olan butik çiçekler, sizler için ÇiçekSepeti’nde topandı. Üstelik bu çiçeklere bir de özelleştirilebilir alanlar eklendi. Yani sevgilinize hediye edeceğiniz mini bahçenin üzerinde onun adı yazabilir veya onun adının baş harfinin yer aldığı bir kutu gül ile romantik bir sürpriz yapabilirsiniz. Doğum günleri, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler günü ve Sevgililer Günü, her özel gün sevdiklerimiz için ayrı önem taşır. Onlara yapacağınız bu özel jest ile güne kendi için hazırlanmış bir sürprizle başlayan sevdiklerinizin kahramanı olacak, onlara uzun yıllar unutulmayacak bir an yaşatacaksınız. Sevdiklerinize hediye etmek veya evinizin özel köşesine koymak için aradığınız hayalinizdeki o çiçek tasarımını bulmak artık çok kolay. En yetenekli butik çiçekçilerin özel tasarım çiçekleri, ÇiçekSepeti’nde bir araya geldi. Yani saatlerce internette gezmenize veya çiçekçileri dolaşmanıza artık gerek kalmadı. Çünkü bütün özel çiçekler ÇiçekSepeti’nin Kişiye Özel Butik Çiçekler kategorisi altında sizler için toplandı.

Siz de sevdiklerinize teraryumlar, bonsai ağaçları, güller ve kaktüsler ile hazırlanan, kişiselleştirilebilir alanları bulunan butik çiçeklerden hediye edebilir, onlara özel çiçekli sürprizi yapabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan butik çiçeklerinizin dilediğiniz tarih ve saat aralığında gönderimini sağlayabilir, indirimli fiyatlardan, ücretsiz teslimattan ve bazı ürünlerde aynı günde gönderim avantajlarından faydalanabilirsiniz. ÇiçekSepeti, kendi çiçek tasarımının haricinde alanlarında bir numara olan butik çiçeklerle bir araya geldi ve sizlere hayallerinizde canlandırdığınız o özel çiçekleri getirdi.