İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

İsme Özel Saksıda Çiçekler

Sevdiklerimizden gelen her hediye, her çiçek çok değerlidir. Ancak bir hediye bize özel hazırlanmışsa, o zaman kıymeti biraz daha artar. Çünkü kendimizi daha özel hissetmemizi sağlar. Siz de sevdiklerinize onun çok özel olduğunu hissettirecek bir sürpriz yapmak istiyorsanız, ona özel hazırlanmış bir çiçek gönderebilirsiniz.Çiçek Sepeti’nde yer alan kişiye özel çiçekler sayesinde sevdiklerinize mutluluk verici bir sürpriz yapabilmek artık çok kolay! Üstelik sadece bir kaç dakika içerisinde siparişinizi online olarak bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan kolayca oluşturabilirsiniz.

Çiçek Sepeti’nin kişiye özel olarak hazırladığı çiçekler o kadar çeşitli ki, hangisini seçeceğinize karar verebilmek hayli güç olacak. Sevdikleriniz için dilerseniz onun fotoğrafının basılı olduğu bir çiçek gönderebilir dilerseniz de onun sözlerinden oluşan sticker bastırılmış bir vazoda çiçek tercih edebilirsiniz. Taptaze mevsim çiçeklerinin veya saksı çiçeklerinin yer aldığı bu tasarımların yanı sıra, sevdiğinize özel hazırlanan minyatür bahçeler de tercih edebilirsiniz. Adının güllerle yazıldığı bir sürpriz, sizce sevgilinizi mutluluktan havalara uçurmaz mi? Ya da en sevdiği çiçeklerin, kendisine özel hale getirilmiş olduğunu görmek, sevdiklerinizi çok mutlu etmez mi? Veya her sabah uyandığında görebileceği, kendine ait olan ve kapısında adı yazan mini bir bahçe ona güne huzurla başlamanın formülünü fısıldamaz mı? O halde daha fazla beklemeden sevdiklerinize özel hazırlanan bir çiçek seçerek onun mutluluğunu katlayabilirsiniz.

Her şeyin en güzelini ve en özelini hak eden sevdikleriniz için, onlara özel hazırlanan çiçekleri tercih ederek, mutluluklarına mutluluk katabilirsiniz. Annenize, babanıza, öğretmeninize veya sevgilinize hediye etmek istediğiniz özel çiçek tasarımları Çiçek Sepeti aracılığı ile sizlere sunuluyor. İşini aşkla yapan çiçek tasarımcılarının sevdiklerinize özel olarak hazırladığı bu çiçekler, çok özel kampanayalar ve indirimli fiyatlar ile Çiçek Sepeti’nde! Üstelik gönderim yapacağınız tarihi ve saat aralığını seçerek sürprizinizi önceden planlayabilir; ya da son dakika aklınıza gelen özel anları aynı gün teslimatlı çiçek seçenekleri ile taçlandırabilirsiniz. Özel günlerde veya sevdiklerinizin yüzlerinde kocaman bir gülümseme yakalamak istediğiniz her anda tercih edebileceğiniz kişiye özel çiçekleri bu sayfadan görebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.