Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Defterler

Özel günlerin olmazsa olmazı olan ve sevdiklerinize tebessüm ettiren özel anlar yaşatmanızı sağlayan hediye seçenekleri, Çiçeksepeti'nin kişiye özel olarak tasarlanan geniş ürün skalası ile bir araya geliyor. Aynı gün teslim seçenekleri ile hediye seçiminizi kolayca gerçekleştirebilir; özel olarak tasarlanan kişiye özel defterlerle sevdiklerinize unutulmaz bir armağan sunabilirsiniz. Bu özel tasarım hediyelerini dilerseniz jest olarak da sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Defterler

Kişiye özel olarak tasarlanan birbirinden özel kişiselleştirilmiş hediyeler arasında isme özel defter kupa bardak setleri, isimli baskılı not defteri ve tüylü divit kalem mürekkep seti, isme özel termos ve defter, kişiye özel ahşap kutulu defter ve kalem, organizerli anahtarlı çantalı ajanda ve kalem seti gibi hediye ürünleri bulunur. İsim baş harflerinden tasarlanan defterler, isim ve soy isimli kişiselleştirilmiş defterler, yemek tarifi tasarımlı özel defterler yine isme özel olarak tasarlanan el yapımı kaligrafi sanatı ile yazılmış desenli defterler ve kaset formunda özel defter tasarımları gibi kişisel hediyeler ve sınırsız ürün çeşidi sevdiklerinize eşsiz bir hediye sunmak için sıralanır. Hediye olarak tasarlanan kişiselleştirilmiş defterlerin yanında roller kalem ve 100 motivasyonlu hediye setleri ile hediyenizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca hediyenize özel olan, kişiselleştirebilinen özel hediye dış kutu ve ambalajları ile sevdiğinizin kendini değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Özenle hazırlanan bu özel hediyeleri hayatınızdaki özel kişiler için aynı gün teslim kolaylığı ile hemen sipariş edebilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan bu hediyelerden bazıları yalnızca İstanbul içerisine gönderilirken, bazı hediye setleri tüm şehirlere teslim edilir.

Tasarımınızı Oluşturarak Farkınızı Ortaya Koyun

Kişiye özel olarak tasarlanan fotoğraflı defter ürünleriyle farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca mermer tasarımlı isimli defterlere dilediğiniz rengi seçerek hediyenizi bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Yine kişiye özel planlayıcı, süresiz ajanda ve kalem seti zamansız hediyeler arasında yer alır. Harry Poter, La Casa Del Papel, Sherlock Holmes, Tazmanya Canavarı, Pempe Panter ve Küçük Prens temalı defterlere sevdiklerinizin adını ekleyerek tasarımınızı bütünleştirebilirsiniz. Böylece seçtiğiniz hediye, sevdiklerinize özel bir hâl alarak daha unutulmaz ve anlamlı bir hale gelmiş olur. Hediyelerin daha kişisel olmasını arzulayanlar için unvanlı özel defterler güzel bir alternatif oluşturur. Doktor, avukat, psikolog, mimar, öğretmen gibi unvanları dilerseniz karikatürlerle birleştirerek daha eğlenceli bir tasarım haline getirebilirsiniz. Astroloji tutkunları için burçlara özel ayrı ayrı simgelenmiş tasarım defterleri sıra dışı hediye çeşitleri arasında yer alır. Ayrıca özelleştirilmiş defterlerin yanına cep telefonu kabı, takvim, çerçeveli fotoğraflı takvim, kupa ve bardak gibi ek hediyeler ekleyerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ürün çeşidi açısından sınırsız tasarımı bulunan ek hediyelerinizi de dilerseniz kişiselleştirebilirsiniz. Defterlerle bardak ve kupaları, cep telefonu kapları ve takvimleri aynı simgelerle bütünleştirebilir ve bir set haline dönüştürebilirsiniz.

Çocuklar İçin Özel Tasarımlar

Çizgi film kahramanlarından unutulmaz kitap kahramanlarına film ve dizi karakterlerinden çocukların en sevdiği hayvanlara kadar sınırsız ürün yelpazesi sunan kişiye özel defterleri dilerseniz çocuğunuz, yeğeniniz ve hayatınızda olan ufak arkadaşlarınız için satın alabilirsiniz. Yine çocukların en sevdiği meyvelerden çilek, muz ve portakal gibi meyve temalı defterler güzel hediye alternatifleri arasında yer alır. Bu özel tasarım defterler sadece çocuklar için değil ayrıca yetişkinler için de eğlenceli hediyeler arasında yer alır. Çiçeksepeti'nin eşsiz ve sınırsız ürün alternatifinden dilediğiniz kombinasyonları oluşturabilir ve hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz. Tek bir tıkla siparişlerinizi kolaylıkla oluşturarak, sevdiklerinizin özel günlerinde mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.