Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel İsimlik

Masa başı bir işte çalışan herkesin ofis masasında olmaz olmaz bir ürün vardır; isimlik! Hemen her meslek grubundan insanın kullandığı bu ürün, genellikle kişinin isminin ve unvanının yer aldığı özel bir tasarıma sahiptir. Bir odaya girdiğinizde muhatap olacağınız kişinin unvanını bilmek ve doğrudan ona hitap etmek oldukça önemlidir. Bu nedenle birçok kişi tarafından isimlik sıklıkla kullanılır. İsimlikler kişiye özel olarak hazırlanır. Aynı zamanda birçok farklı şekilde dizayn edilir ve sadece bir isimlik olmaktan çıkarak fonksiyonel bir ürüne de dönüşür. Zaman zaman kalemlik, notluk, fotoğraflık veya farklı amaçlarla kullanılan isimlikleri dilerseniz kendiniz için dilerseniz sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz. Bunun için Çiçeksepeti’nde yer alan kişiye özel isimlik modellerini inceleyebilir ve size en uygun olan isimliği sepetinize ekleyerek dakikalar içinde satın alabilirsiniz.

Yeni İş Hediyesi İçin Kişiye Özel İsimlik Setlerini Tercih Edin!

Herkesin hayatında bazı özel günler vardır. Yeni bir işe başlamak, bu özel günler arasında kutlanmaya değer olan önemli anlardandır. Yeni bir işe başlayan kişiyi motive etmek için ve aynı zamanda onun ne kadar değerli bir çalışma arkadaşı olduğunu göstermek için, kişiye özel olarak hazırlanan isimlik modellerini tercih edebilirsiniz. Çalışacağı pozisyonun ve isminin yer aldığı bir isimlik seçerek, onu ilk iş gününde mutlu edebilirsiniz. Sadece yeni bir işe başlayan kişiler için değil, terfi alan sevdikleriniz için de bu ürünü hediye olarak satın alabilirsiniz. Böylece onu ne kadar düşündüğünüzü ve en özel gününde de hediyeniz ile yanında olduğunuzu gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Hediye seçerken tek bir isimlik yerine, özel isimlik setlerini de tercih edebilirsiniz. Yanında kalemlik, notluk, fotoğraf çerçevesi gibi detayların da bulunduğu kişiye özel isimlik setleri, masanın üzerinde yerini almaya hazır! Ahşap, deri, cam, taş, plastik gibi farklı malzemeler ile hazırlanan isimlik çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor!

En Çok Tercih Edilen Kişiye Özel İsimlik Modelleri Çiçeksepeti’nde Sizi Bekliyor!

İsimlikler hem dekoratif hem de fonksiyonel ürünler arasında yer alıyor. Sadece unvanı ve ismi göstermesinden ziyade, farklı özellikleri ile kullanışlı hale gelen isimlikleri tercih ederek masanızı zenginleştirebilirsiniz. Sizin için en çok tercih edilen kişiye özel isimlik çeşitlerini aşağıda listeledik! Siz de bu ürünleri ve daha fazlasını Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz!

  • Kişiye Özel Saatli Masa İsimliği ve Sukulent
  • Kristal Masaüstü Kalemlik Ofis Makam Hediyesi
  • Kişiye Özel Ahşap Tasarım Ofis İsimlik Seti
  • Kişiye Özel Büyük Boy Newton Denge Topu Masaüstü İsimlik Stres Topu
  • Atlas Deri Sümen Takımı Seti Ahşap Masa İsimliği
  • Kişiye Özel Ofis Hediyesi El Yazısı Tasarım Doğal Taş Masaüstü İsimlik

Uygun Fiyatlı Kişiye Özel İsimlik Modelleri Şimdi Çiçeksepeti’nde!

İsimlikler her ne kadar klasik hediyeler arasında yer alsa da, günümüzde modern tasarımlara sahip isimlikler bulmak da mümkün. Kişiye özel isimlik modelleri, üretildikleri malzemeye ve setin içeriğine göre farklı şekilde fiyatlandırılıyor. Kristal ve deri isimlik modelleri, diğer isimliklere göre biraz daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Çiçeksepeti’nde herkesin bütçesine uygun bir isimlik bulmak mümkün! Meslek gruplarına özel olarak tasarlanan isimlikler, deri isimlikler, ahşap isimlikler gibi birçok farklı kişiye özel isimlik modeli Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Siz de dilerseniz kendiniz için, dilerseniz yakınlarınıza hediye etmek için bu isimlik modellerini tercih edebilir ve ofis masanızı dekoratif anlamda zenginleştirebilirsiniz!