Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Kar Küresi

Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde onları mutlu edecek hediyeler, aklınıza ilk gelene seçenektir. Bu hediyelerin onlara özel olması ise verdiğiniz hediyenin değerinin artmasını sağlar. Kişiye özel olarak hazırlanan kar küresi, birçok farklı tasarımla ve seçenekte sunulmaktadır. Işıklı kar küresi, ışıklı ve müzikli kar küresi, aşk kar küresi gibi birçok seçeneği bulunan kar küreleri arasından seçim yaparak sizin için özel olan kişilere hediye edebilirsiniz. Kar küresinin alt kısmında yer alan isimlik kısmına isim veya özel bir tarih yazdırarak hediyenizi daha özel hale getirebilirsiniz. Kar küresi hediyesini unutulmaz kılmak adına başka parçalarla birlikte hediye seti şeklinde de hediye edebilirsiniz. Birbirinden özel tasarıma sahip kar küresi modellerinden sizin için özel olan tasarımı seçin ve sevdiklerinize unutamayacağı bir sürpriz yapın!

Kar Küresi Hediyesinin Anlamı Nedir?

Oldukça romantik ve etkileyici bir hediye olan kar küresi, hiç şüphesiz aşkı anlatmanın en güzel yollarından biridir. Gören herkesin içini sıcacık yapan kar kürelerinin içerisindeki tasarımlarda aşkınızı en iyi anlatan dekoratif ortamları tercih edebilirsiniz. Bir çocuk kadar masum ve bir o kadar tatlı olan kar kürelerinin içerisinde birbirine sarılan çiftler, birlikte yaşlanan aşıklar, uzun zaman sonra birbirini gören aşıkların kavuşması, tatlı bir kalp tasarımı, kış konsepti, bahar çiçekleri gibi birçok farklı hikaye sunulmaktadır. Bu hikayelerden yola çıkarak hediyeyi vereceğiniz zamanın doğasına uygun bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin; Sevgililer Günü kar küresi hediyesi için kalp tasarımlı veya aşk temalı bir seçim yaparken doğum günü kar küresi hediyesi için çiçekler ve sevimli karakterlerin olduğu bir tema seçebilirsiniz. Ek olarak kar küresi içerisinde Küçük Prens, Barbie, Unicorn, Melek gibi özel figürlerin olduğu tasarımlar da bulunmaktadır. Sevdiklerinizin özel olarak ilgi duyduğu karakterler veya objelere göre kar küresi tasarımında seçim yapmanız daha anlamı olacaktır.

Kişiye Özel Kar Küresi Modelleri İle Sevdiklerinizi Mutlu Edin

  • Kar küresi, sevdiklerinize olan duygularınızı en naif şekilde anlatmanızı sağlar. Romantik hediye aradığınızda kar kürelerini tercih edebilirsiniz. Bir özür hediyesi veya içimden geldi hediyesi olarak da kar küreleri harika bir seçimdir. Kar küresinin altında veya özel gövde kısmında yer alan kişiselleştirme alanı sayesinde ufak mesajlarınızı veya sevdiğiniz kişinin ismini bu alana yazdırabilirsiniz. Böylece verdiğiniz hediye sadece o kişiye özel olur ve daima öyle kalır.
  • Müzikli kar küresi modelleri, romantik müzikler eşliğinde kar küresinin büyüsünü artıran bir etkiye sahiptir. Sevdiğiniz ve özel olan parçaları çalan kar küreleri sayesinde oldukça anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Işıklı ve müzikli olarak sunulan kar küresi çeşitleri, müziğe göre renk değiştiren ışık tasarımlarına sahiptir. Gece dekorasyonun eşsiz bir parçası olurken gündüzleri kar küresi olarak oldukça şık bir görüntü sunar. Kar küresinin sunduğu huzur ve sakinliği eşsiz bir müzikle destekleyen bu modelleri tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
  • Nostaljik ve bir o kadar da etkileyici bir hediye olan kar küresi, kişileştirme seçeneğiyle birlikte hediye setlerinde de sunulmaktadır. Yanında bir kolye, ayıcık, özel fotoğraf çerçevesi, yastık, çiçek veya ayıcık bulunan kar küresi hediye setleri, tek bir hediye yerine birden çok anlamlı hediye vermenize vesile olur.

Doğum günü, özür hediyesi, yeni yıl hediyesi, yıl dönümü hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi gibi birçok özel günde veya içimden geldi hediyesi olarak kar küresi hediye edebilirsiniz. Birbirinden güzel ve şık kar küresi tasarımlarını Çiçeksepeti’nde bulabilir, kişiselleştirme seçeneği ile özel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.