Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Karikatürlü Ürünler

Büyük küçük herkesin yüzünü gülümseten bazı tasarımlar vardır. Karikatürler de bu özel tasarımlar arasında ilk sırada yer alır. Gerçekleri abartan, komik ve eğlenceli bir şekilde çarpıtan karikatürler, kişiye özel olarak tasarlandığında oldukça ilgi çekici oluyor. Son dönemin en favori ürünleri de, kişiye özel olarak hazırlanan karikatürlü ürünler arasından seçiliyor. Biblolar, tablolar, anahtarlık gibi aksesuarlar ve daha fazlası… Tüm bu ürünler karikatür tasarımları ile hazırlanabiliyor. Siz de isterseniz sevdiklerinize hediye etmek içini isterseniz kendinize eğlenceli bir sürpriz yapmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Çiçeksepeti’nde kişiye özel karikatürlü ürünler sizi bekliyor! Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek heyecanla çıkacak karikatürü bekleyebilirsiniz!

Kişiye Özel Olarak Hazırlanan Karikatür Biblolar ile Yüzünüz Gülecek!

Hediye kategorisinin en favori ürünleri, genellikle kişiye özel ürünlerden oluşuyor. Sıradan hediyelerin aksine, isminizle ya da fotoğrafınızla kişiselleştirilen ürünler, herkesin kalbini kazanıyor. Kişiye özel karikatürlü ürünler de, özgün tasarımları ile yüzünüzü güldürüyor. Eğer daha önce hiç karikatür yaptırmadıysanız, işe ilk olarak biblolardan başlayabilirsiniz! Genelde 3 boyutlu olarak hazırlanan bu biblolar, en sevdiğiniz dekoratif ürün olacak. Çünkü kimsede bir başka eşi ve benzeri olmayacak! Sevdiğiniz bir fotoğrafınızı, ailenizle birlikte olduğunuz bir fotoğrafı ya da sevdiklerinizle birlikte unutamadığınız bir anı hatırlatan fotoğrafı seçerek kişiye özel karikatür hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz bu karikatürü sevdiklerinize de hediye ederek daha önce hiç almadıkları orijinal bir hediye verebilirsiniz. İşte sevdiklerinizin yüzünü güldürmek bu kadar kolay!

Karikatürlü Kupalar ve Tablolar ile Sevdiklerinize Orijinal Hediyeler Verin!

Kişiye özel karikatürlü ürünler arasında en çok tercih edilen ürünler arasında kupalar da yer alıyor. Seramik ya da cam kupa bardaklar üzerine eklenebilen karikatürler, bu kupaları kişiye özel kılıyor. Bu kupaları dilerseniz içine içecek doldurarak keyif yapabilir, dilerseniz hiç kullanmadan dekoratif bir ürün olarak sergileyebilirsiniz. Tablolar da kişiye özel olarak hazırlanabilen ürünlerden oluyor. Kanvas kumaş üzerine işlenebilen ya da 3D tasarımı ile farklı bir görünüm sunan karikatürlü tablolar, duvarlarınızı süslemeye hazır! Çiçeksepeti’nde yer alan kişiye özel karikatürlü kupa ve bardak çeşitlerini satın almak ise çok kolay! Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek dakikalar içinde online sipariş yolu ile satın alabilirsiniz.

Konsept Karikatürlü Ürünler ile Özel Günleri Unutulmaz Kılın!

Karikatürlü ürünler arasında en beğenilenler arasında konsept tasarımlar oluyor. Bu konseptler bazen mesleklere göre, bazen de süper kahramanlara göre olabiliyor. Buna ek olarak hediye edeceğiniz kişiyle ya da sizinle özdeşleşen figürler ile desteklenen karikatürlü ürünler de oldukça beğeniliyor. Doktor, hemşire, avukat, polis, öğretmen, patron gibi meslek gruplarına özel olarak tasarlanan karikatürlü figürler, kategorinin en çok satanlarından oluyor. Aynı şekilde sizi ya da hediye edeceğiniz kişiyi bir süper kahraman olarak tasarlayan karikatürlü ürünler de, özel günlerin kurtarıcısı oluyor. Buna ek olarak taraftar grupları için özel olarak tasarlanan ürünler de bulunuyor. Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Fenerbahçe gibi büyük takımların formaları ile hazırlanan karikatür figürler, özellikle erkeklerin beğenisini kazanıyor.

Eğer araba tutkunu bir kişiye hediye alıyorsanız, yanında araba ile tasarlanan karikatürlü ürünleri tercih edebilirsiniz. Ya da gelin-damat, kral-kraliçe, şövalye-prenses konseptlerine sahip olan kişiye özel karikatürlü ürünlerden tercih ederek, sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Çiçeksepeti’nde tüm bu ürünleri bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Online alışverişin güvenli yolu olan Çiçeksepeti’nde, bütçe dostu fiyatları ile kişiye özel karikatürlü ürünler sizi bekliyor!