Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Parfümler

Sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir hediye onlara kendilerini özel hissettirir. Bu nedenle kişiye özel ürünler, hediye etmek oldukça iyi bir fikir. ÇiçekSepeti sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmeniz için birçok kişiye özel ürün seçeneği bulundurur. Bu ürünlerden biri de kişiye özel parfüm olabilir. Kişiye özel parfüm hediye ettiğiniz sevdikleriniz, kendilerini özel ve değerli hisseder. Koku duyusu anıların hatırlanmasında önemli bir işleve sahip. Tercih ettiğiniz bu özel hediye aracılığıyla sevdikleriniz içten bir tebessümle sizi anımsar. Ucuz kişiye özel parfüm seçeneklerine ÇiçekSepeti avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Parfümler ile Özel Hissedin

Kişiye özel parfüm tasarımları, tamamen özelleştirilmiş bir tasarım ile üretilir. Parfüm şişesinde sizin belirleyeceğiniz özel bir logo ve isim soy isim yazılabilir. Parfüm şişesinin görseli tamamen sizin belirleyeceğiniz bir görünümde gelir. Kişiye özel parfümleri yalnızca sevdikleriniz için değil, kendiniz için de satın alabilirsiniz. Tamamen size ait özel bir tasarıma sahip olmanın büyüsü sizi ele geçirecek. Her halinizle özel olduğunuzu bir kez de parfüm tasarımınız ile ortaya koyarsınız. Parfümünüzün üst notası, kalp tonu ve dip notası birbirine uyumlu eşsiz kokular kullanılarak üretilir. Kişiselleştirilmiş özel parfümler ile en sevdiğiniz kokuların bu harika birleşimi, eşsiz güzellikte bir kokuya dönüşür. Bu eşsiz koku sizi ve sevdiklerinizi cezbeder.

Kişiye Özel Parfümler ile Hediye Klişelerinin Dışına Çıkın

Özel günlerde ve kutlamalarda sıklıkla parfüm hediye edilir. Bu nedenle sevdiklerinize parfüm hediye etmek bazı durumlarda klişe olarak nitelendirilebilir. Ancak kişiye özel parfümler ile sevdiklerinize özel hissettirmek mümkün. Hediyeler söz konusu olduğunda klişelerin dışına çıkıyor ve sevdiklerinizi şaşırtmayı seviyorsanız kişiye özel parfümleri değerlendirebilirsiniz. Tamamen siparişe yönelik hazırlanan bu hediye ile sevdiklerinizi şımartmak oldukça kolay. Bu parfümler, eşsiz kokuları ile koku alma duyusuna ve kişiselleştirilmiş tasarımıyla görme duyusuna hitap eder. Üstelik kişiye özel parfümlere dilediğiniz notu ekleyebilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinize sevginizi özel bir biçimde yansıtabilirsiniz. Kişiye özel parfüm seçenekleri sevgiliye, eşe, anneye, babaya, arkadaşa, çocuklara ve sevdiğiniz herkese hediye etmek için uygun. Hediye ettiğiniz kişi için özel bir tasarım belirleyebilirsiniz. Seçebileceğiniz bazı tasarımlar şu şekilde:

  • Kalp yapan çift logosu
  • Anneler günü özel: anne ve çocuk logosu
  • Babalar günü özel: baba ve çocuk logosu
  • Melek ve şeytan logosu
  • Gelin ve damat logosu
  • Sadece isim içeren logo
  • Sadece kişisel not olan logo
  • Kişisel fotoğrafların yer aldığı logo
  • Sevgililer günü temalı isimler ve kalp içeren logo

Kişiye özel parfüm seçenekleri tekli veya ikili biçimlerde satışa sunulur. Parfüm boyutu genellikle 50 ml ve 100 ml olarak belirlenmekte. Parfümün şişesi ve dışında bulunan kutu tamamen kişiselleştirilebilir. Kutu tercihinizi ahşap olanlardan yana yaparsanız ahşap üzerine isim veya tarih bastırma olanağı var. Parfümünüz bittikten sonra bile size özel olarak hazırlanmış olan parfüm şişesini ve kutusunu hatıra olarak saklayabilirsiniz.

En İyi Kişiye Özel Parfümler ÇiçekSepeti’nde

Hediye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, hediye alınan kişi ile hediyenin uyumlu olması. Bunun için hediye alacağınız kişinin zevk ve isteklerine dikkat etmelisiniz. ÇiçekSepeti tarafından satışa sunulan birbirinden güzel tasarımlara sahip kişiye özel parfümü hediye olarak seçebilirsiniz. Alışverişiniz esnasında teslimat adresini ve sevdiklerinize özel notunuza ekleyerek kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş hediyeler ile dünyanın herhangi bir yerinden sipariş oluşturarak, sevdiklerinizin yüzünde içten gülümsemeler oluşturabilirsiniz. Böylelikle hediyenizi iç rahatlığıyla sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Siz sadece siparişinizi oluşturun ve sevdiklerinizin yüzünde oluşan eşsiz tebessümle mutlu olun. Kalan her şeyi ÇiçekSepeti sizin için yerine getirir.