Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer gününde sevdiğinizi özel ve mutlu hissettirecek hediye seçimi oldukça önemli. Onun için ister bir kolye, bileklik, tesbih, ister bir fotoğraf albümü, anahtarlık ya da kupa seçiyor olun, bu parçaları kişiselleştirerek biricik hale getirmeniz mümkün. Çiceksepeti.com üzerinden kişiye özel sevgililer günü hediye kategorisinde yüzlerce ürüne tek tıkla ulaşıp onları size özel ayrıntılarla özelleştirebilirsiniz. Üzerine isim ya da not yazdırabileceğiniz defter ve kalemler, sizin için önemli bir tarihi kazıtabileceğiniz kolye ve tesbihler, mutlu bir anınızı resmettirebileceğiniz karakalem ya da yağlı boya tablolar bunlardan sadece birkaçı. Bunun yanında hediyenizi kendinizin düzenlemesine imkan veren parçalar da mevcut. Sipariş vereceğiniz led ışıklı fotoğraf askısıyla en özel anlarınızı yansıtan karelerinizi kendi ellerinizle asabilirsiniz. Bahar dalı fotoğraf ağacı ya da fotoğraflı ahşap dönme dolap alternatifler arasında. Bunun gibi yüzlerce ürün çok özel sunumlarıyla ciceksepeti.com'da tek bir tık uzağınızda.

Kişiye Özel Aksesuarlar ile Aşkınız Göz Alıcı

Sevgiliye sunmada modası asla geçmeyen hediyelerin başında takılar geliyor. Sevdiğinizin zevkine göre farklı modelleri seçebileceğiniz kolyelerin en çok tercih edilenleri arasında sonsuzluk sembolüne sahip altın kaplama gümüş kolyeler geliyor. Üzerine hem isimlerin hem de özel bir tarihin işlenebileceği kolyeler sevginizi kalbinize kazıyor. Aşkın kanatları temasıyla tasarlanan gümüş kolyeler de açılıp kapanabilen kanatlarıyla oldukça orijinal ve estetik. Eğer bir aile kurmuşsanız dört isimli kalp kolyelere de her bir üyenin ismini yazdırabilir, aile olmanın güzelliğini taçlandırabilirsiniz. Bunun gibi daha birçok kolye tasarımıyla sevdiğinizi şımartmanız mümkün.

Erkekler için çok tercih edilen hediyeler arasında ise tesbihler bulunuyor. Sevdiğinizin vazgeçilmez aksesuarları arasında tesbihler geliyorsa damla model kehribar tasarımlar oldukça göz alıcı. Nostaljik bir dokunuşla sevdiğinize ilan-ı aşk etmek için ise üzerine ismini kazıyabileceğiniz köstekli cep saatleri doğru bir seçim olabilir. Aynı şekilde kişiselleştirebileceğiniz cüzdan, anahtarlık, kalem gibi seçenekler de ömürlük hediye seçenekleri arasında.

En Özel Anlarınızı Arşivleyen Hediye Seçenekleri

Son zamanların en çok tercih edilen hediyeleri arasında ise özel anlarınızı arşivlemenize olanak tanıyan ürünler geliyor. Ön ve arka tarafının farklı fotoğraflarla kaplanabileceği, üzerine notunuzu işleyebileceğiniz kupa bardaklar her yudumda aşkınızı hatırlatacak orijinal hediyeler arasında. Mandallı, ipli, led ışıklı fotoğraf askıları ise doğal görünümüyle ortamınızı nostaljik bir havaya sokarken en güzel karelerinizin de taşıyıcısı oluyor. Fotoğraf panoları zevkinize göre ister dönme dolap, ister ağaç dalı gibi çeşitli tasarımlarla da sunuluyor. Bir diğer unutulmayacak seçenek canvas üzerine karakalem stiliyle sizi ve sevdiğinizi ölümsüz kılan tablolar. Gönderdiğiniz fotoğrafı karakalem çizime dönüştüren usta grafik ekibi sayesinde aşkınız çizgilerle buluşuyor. Karakalemin siyah beyaz eskitme görünümünden ziyade renkli yağlı boya tasarım tercih edenler için de fotoğrafınız dijital baskı olarak kanvasa işleniyor ve evinizin en güzel köşesinde yerini alıyor.

Modası Geçmeyen Yüzlerce Seçenek

Peluş oyuncaklar da modası hiç geçmeyen, mutluluk ve masumluk saçan yumuşacık seçenekler arasında bulunuyor. Elinde çift kalp tutan büyük peluş ayılar yatağınızın üzerinde size sevginizi fısıldıyor. Yumuşacık yastıklar, üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabilme seçeneğiyle başınızı sevdiğinizin kalbine yaslamanızı sağlıyor. Led lambalar da yarattığı romantik havayla aşkınızın ışığını yansıtıyor. Sonsuzluk sembolü ve kalpli tasarımlarıyla 3 boyutlu bir görünüm sunan, üzerinde isimlerinizi okuyabileceğiniz lambalar aşkın enerjisini saçıyor. Fotoğraflarınızın karikatürleştirilerek kullanıldığı anahtarlıklar, yine isim ve not yazılabilen çakmak ve cüzdanlar, içi açan ahşap renkteki çerçeveler, sevgilinizin arabasının dikiz aynasına baktıkça sizi hatırlayabileceği süslükler ve daha birçok özel ürün ince işçilikle hazırlanan tasarım ve sunumlarıyla sevginizi ilan ediyor. Çiçeksepeti.com üzerinden tek bir tıkla sipariş edebileceğiniz ürünler uygun fiyat seçenekleriyle sizi bekliyor.