Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Takı Saat Aksesuar Modelleri

Günlük hayatta ve özel günlerde hem kadınların hem de erkeklerin kullandığı birçok takı, saat ve çeşitli aksesuarlar bulunur. Bu aksesuarlar kombinleri tamamlarken aynı zamanda kullanan kişilerin tarzını da yansıtıyor. Her biri birbirinden şık parçalar olan bu aksesuarlar, kişiye özel olarak hazırlandığında daha özel ve değerli oluyor. Çünkü herkes kendi ismiyle, kendisi için özel bir tarihle ya da fotoğrafıyla hazırlanan aksesuarları taşımak istiyor. Bunlar bazen bir kolye, bazen bir küpe, saat ya da tespih, çakmak, cüzdan gibi ürünlerle karşımıza çıkıyor. Kişiye özel takı saat aksesuar çeşitlerini kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Çiçeksepeti’nde birbirinden şık ve farklı tasarıma sahip olan kişiye özel takı saat aksesuar çeşitlerini bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek online sipariş verebilirsiniz.

Kadınların Favorisi Olan Takı, Saat ve Aksesuarları Çiçeksepeti’nde Bulabilirsiniz!

Kadınlar için kıyafet seçimi ne kadar önemliyse, aksesuar seçimi de o kadar önemli. Hemen her kadın kombinini tamamlamak için, stilini bir adım öne çıkarmak için takı, saat ya da diğer aksesuarları kullanıyor. Kadınların sıklıkla kullandığı aksesuarlar, kişiye özel olarak hazırlanabiliyor. Kolyelere fotoğraf işlenebiliyor, isimler eklenebiliyor ya da önemli tarihler yazılabiliyor. Aynı şekilde saatlerin içine de isim veya tarih eklenebiliyor. İşte tüm bu detaylar, takı ve aksesuarları daha özel bir hale getiriyor. Kadınların en çok tercih ettiği kişiye özel aksesuarları aşağıda sizin için listeledik! Siz de bu ürünlerden ilham alarak sevdiklerinize özel hediyeler sunmak istiyorsanız Çiçeksepeti’nde yer alan kişiye özel ürünleri inceleyebilirsiniz!

  • 14 Ayar Altın Kaplama İsimli Açılan Kelebek Kolye
  • 925 Ayar Gümüş Mors Alfabesi Sevgili Bilekliği
  • 14 Ayar Altın Kaplama İsimli Kanatlı Kalp Kolye
  • Kişiye Özel Fotoğraflı Anahtarlık
  • 24 Ayar Has Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Kişiye Özel İsimli Kolye

Erkekler İçin Kişiye Özel Takı Saat Aksesuarlar Çiçeksepeti’nde!

Kadınlar gibi erkekler de çeşitli aksesuarlar ile stillerini tamamlıyor. Erkeklerin en çok kullandığı takılar arasında kolyeler ve bileklikler yer alıyor. Saat kullanmayı da kadınlara göre biraz daha fazla seviyorlar. Buna ek olarak tespih kullanmaktan da büyük keyif alan erkekler için de kişiye özel takı saat aksesuar çeşitleri üretiliyor. İsim, tarih ya da fotoğraf eklenen bu aksesuarlar, erkekler tarafından hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılıyor. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan çakmaklar, kişiselleştirildiğinde bir aksesuara dönüşebiliyor. Aynı şekilde anahtarlık çeşitleri de kişiye özel bir hale getirildiğinde daha değerli oluyor. Sizin için erkekler tarafından en çok tercih edilen kişiye özel takı saat aksesuar çeşitlerini aşağıda listeledik!

  • Michael Knight Erkek Kol Saati & Kişiye Özel Bileklik Hediye Seti
  • Kişiye Özel 4 Taraflı Siyah Çelik Bar Kolye
  • Kişiye Özel Metal Çakmak ve Tespih Seti
  • Kişiye Özel Elektronik Dokunmatik Alevsiz Şarjlı Çakmak
  • Sıkma Kehribar 925 Ayar Gümüş İsimli ve Ahşap Kutulu Tespih

Çiçeksepeti’nde yer alan kişiye özel takı saat aksesuar çeşitlerini inceleyerek beğendiğiniz ürünleri dilerseniz kendiniz için, dilerseniz özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilirsiniz. Siz de şık ve aynı zamanda size özel bir takı, saat ya da aksesuar kullanmak için altın, gümüş ya da bijuteri ürünlerini kullanabilirsiniz!