Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Tasarlanan Tekstil Ürünleri

Kişiye özel hediyeler oldukça kişisel, özel ve mutluluk verici ürünlerdir. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz en özel günler için kişiye özel ürünleri tercih ederek o günü anlamlı ve unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Kişiye özel tekstil ürünleri, kupalar, saatler, dekoratif objeler… Aradığınız ne varsa Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz!

Farklı model ve kalıplar ile hazırlanan fotoğraf ya da logo baskılı tişörtler, isim ekleme opsiyonu bulunan tasarım kıyafetler, gelin ve nedime sabahlıkları, çorap ve iç giyim ürünleri ile bebek tulum ve zıbınları kişiye özel olarak tasarlanabilen tekstil ürünleri arasında yer alır. Çiçeksepeti’nin sizler için hazırladığı en özel giyim ürünlerini Kişiye Özel Tekstil Ürünleri kategorisi içerisinden bulabilir, tüm kıyafet seçenekleri için Giyim kategorisini inceleyebilirsiniz!

Sevdikleriniz için Özelleştirilen Tekstil Ürünlerini Keşfedin!

Sevdiklerinizi mutlu etmek için özel günlerde ya da sıradan günleri onlar için unutulmaz anılara dönüştürmek istediğinizde hediyeleri tercih edebilirsiniz. Onlara unutamayacakları hediyeler verebilir, hediyelerinizi güzel sözler ile süsleyerek onları şaşırtabilirsiniz. En yakınınızdaki insanları mutlu etmek için tercih edebileceğiniz hediye seçeneklerinden biri de eşi benzeri olmayan kişiye özel hediyelerdir. Kişiye özel hediyeler sayesinde onları etkileyebilirsiniz. En sevilen kişiye özel hediyeler arasında; kupa bardaklar, fotoğraf askılıkları, takılar, dekoratif ürünler, saatler, tablo ve puzzle modelleri, yastıklar, anahtarlıklar, telefon kılıfları, fotoğraflı hediye kutuları içerisinde sunulan çeşitli hediyelikler, tekstil ürünleri bulunur. Çok çeşitli kişiye özel ürünleri Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde keşfedebilirsiniz!

Kişiye özel aksesuarlar oldukça geniş bir çeşitliliğine sahip olduğu gibi yapım aşaması için de büyük bir çeşitlilik sunuyor. Kişiye özel bir ürün satın alırken;

 • Aksesuarların üzerine hangi font ile yazı yazılacağını,
 • Ürüne hangi görselin ekleneceğini,
 • Ürünlerin hangi alanlarına baskılama ya da işleme uygulanacağını seçebilirsiniz.

Sevdikleriniz için tercih edeceğiniz kişiye özel tekstil ürünleri sayesinde onların kalbini kazanabilirsiniz!

 • Kişiye özel ürünler herkesi çok mutlu eden, özel hissettiren ürünlerdendir. Çiftler için, en iyi arkadaşlar için, anne-babalar için bu tarz ürünler tercih edilebilir.
 • Çiftler için romantik sürprizlerden olan ikili kıyafet alternatifleri arasında en çok tercih edilenler tişörtlerdir.
 • Farklı baskılar ile tasarlanan bu tişörtlere isim detayı eklenerek çiftlere özel hale getirilebilir. Ayrıca bazı tasarımlarda da kişilerin fotoğrafları baz alınarak tasarlanan karikatürleri yer alır.
 • Çiçeksepeti’nin Kişiye Özel Tekstil Ürünleri sayfasından yalnızca yanyana iken anlamlı bir görsel oluşturan iki parçalı tasarımlara ve özel günler için tasarlanan tişörtlere de erişebilirsiniz.
 • En iyi arkadaş, anne - çocuk ya da baba - çocuk kombinlerini de aynı sayfasından inceleyebilir, tüm kişiye özel tişörtler için Kişiye Özel Tişört sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kişiye Özel Ürünler ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Kişiye özel hediyelikler yalnızca bir kişi için hazırlanır. Dolayısıyla bu ürün eşsiz ve verildiği kişiye özeldir. Kişiye özel hediyenizi seçerken;

 • Hediyenin karşınızdaki kişinin ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun olup olmadığını göz önünde bulundurun.
 • Arkadaşlarınız için farklı, sevgiliniz ya da eşiniz için farklı, aileniz için farklı ürünleri inceleyin.
 • Hediye alacağınız güne göre farklı kategorilerdeki ürünlere göz atın.

Çiçeksepeti’nin Kişiye Özel Tekstil Ürünleri kategorisi içerisinde anne ve çocuk, baba ve çocuk ya da anne, baba ve çocuklar için hazırlanan çok çeşitli kıyafet alternatifleri bulunuyor. Üzerinde isimlerin, simgelerin ve fotoğrafların yer aldığı bu tekstil ürünleri ile siz de sevdiklerinizle birlikte özel bir duruş sergileyebilirsiniz! En etkileyici ve eşsiz kişiye özel tekstil ürünleri Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde keşfedebilir, bütçenize ve zevkinize en uygun olanları tercih ederek siparişinizi verebilirsiniz!