İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kışlık Ürünler

Kış aylarında sıcacık aksesuarlarla soğuktan korunmaya ne dersiniz? Tüm kış boyunca sıcak kalmanızı sağlayacak, şıklığınızı tamamlayacak kışlık ürünler ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Şapka, bere, eldiven, boyunluk gibi giysilere uygun fiyatlar ve size özel seçeneklerle sahip olabilirsiniz.

Rengarenk Şapkalar ile Hep Sıcak Kalın

Her yaş grubundan insanın severek kullandığı şapkalar, özellikle son yıllarda çok daha sık tercih edilmesiyle ön plana çıkıyor. Rengarenk, orijinal tasarımlara sahip bu aksesuarlar, günlük giyimin vazgeçilmez unsurları arasındaki yerini de her geçen gün sağlamlaştırıyor.

Farklı hava koşullarında farklı kumaşlardan üretilen şapkaları tercih edebilirsiniz. Kış koşullarının sert geçtiği bir bölgede yaşıyorsanız kaşkorse şapkaları, daha ılıman iklimlerde yaşıyorsanız penye şapkaları kullanabilirsiniz. Triko şapkaları da, farklı iklim koşullarında kullanılabilir olmasından dolayı, rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Şapka Boyunluk Takımları

Son dönemin gözde aksesuarlarından olan boyunluk, tek olarak kullanılabildiği gibi şapka ile birlikte de kullanılıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için değişik renk ve tasarımlarla üretilen şapka ve boyunluk takımlarını soğuk kış günlerinde giyebilirsiniz.

Şapka boyunluk takımları tek renk olabildiği gibi iki renk, desenli veya işlemeli şekilde ve farklı kumaş türleri kullanılarak tasarlanıyor. Bu popüler aksesuarı satın alırken tek yapmanız gereken size uygun olan tasarım ve kumaş türüne karar vermek. Sonrasında şıklığın keyfini sürebilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Şapkaları

Şapka, bebek ve çocuklar için de vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alıyor. Ailelerin sadece koruma amaçlı değil estetik olarak da zenginlik kattığı için tercih ettiği şapkalar, yeni doğan bebeklerden 9-10 yaşındaki çocuklara kadar farklı yaş grupları için üretiliyor.

0-6 yaş grubu bebek şapkaları daha çok terletmeyen kumaştan, işlemeli olarak hazırlanırken daha büyük yaş gruplarında canlı renkler, süper kahraman resimleri gibi çocukların çok seveceği desenler yer alıyor. Bazı çocuk şapkası modellerinde ürünün genişliği ayarlanabiliyor, böylelikle şapka uzun yıllar kullanabiliyor.

Kış, Eldivensiz Olmaz!

Eldiven, kış aksesuarlarının en önemlilerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Soğuk havalarda vücut ısısının korunmasında çok önemli bir role sahip olan eldiven, bu nedenle kış aylarında sıklıkla kullanılıyor.

Yün, eldiven üretiminde en sık kullanılan malzemelerden biri olarak tanınıyor. Çok soğuk havalarda sıkıntı yaşamak istemeyenler yün eldiven tercih ediyor. Son dönemlerde gittikçe daha sık karşılaştığımız polar eldivenler de başka bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Saten, file ya da pamuklu kumaştan yapılan, sadece estetik amaçlı kullanılan eldiven türlerini de ÇiçekSepeti'nden satın alabilirsiniz.

İşiniz gereği telefon kullanmanız gerekiyorsa ya da her ne koşulda olursa olsun telefonumdan vazgeçmem diyenlerdenseniz, dokunmatik telefonları kullanmaya imkan veren parmaksız eldiven modellerini de inceleyebilirsiniz.

Sakallı Bere ile Tanışın

Bere, kış ürünleri denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alıyor. Hepimizin yakından tanıdığı, sıklıkla kullandığı bu aksesuarın yakın zamanda hayatımıza giren bir türü şu sıralar özellikle gençler tarafından çok seviliyor ve tercih ediliyor. Sakallı bere isimli bu yenilikçi ürün, tek giyside birkaç ihtiyaca cevap vermesiyle fark yaratıyor.

Sakallı bere, normal bereden farklı olarak yüz, ağız ve burunu kapatan ek bir parça ile geliyor. Bu bereyi tercih ettiğinizde tek bir giysiyle kafanızın yanı sıra gözler haricinde yüzünüzün büyük bir kısmını da örtebilirsiniz. Böylelikle yanınızda tek bir aksesuar taşıyarak başınızı ve yüzünüzü soğuklardan koruyabilirsiniz.

Bu sıra dışı ürünü motosiklet, bisiklet, scooter gibi araçları kullanırken rüzgardan korunmak amacıyla da kullanabilirsiniz.

Birbirinden şık, orijinal ve kaliteli kış aksesuarları ile tanışmak ve size uygun olan modelleri seçmek için Çiçek Sepeti’nde yer alan kış ürünlerini inceleyebilir, beğendiklerinizi ÇiçekSepeti üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.