İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kitap

Herhangi bir hediye almak gerektiğinde akla gelen seçeneklerin başında kitaplar yer alıyor. Bu yüzden özel günlerde kitap hediye etmek hem klasik hem de güvenli bir seçim olarak öne çıkıyor. Verdiğiniz her hediye kendi kimliğinizi de vurguluyor bu yüzden yapacağınız seçimlere de en az sevdiğiniz insanlara gösterdiğiniz kadar özen göstermelisiniz. Sevdiklerinize hayatlarını değiştirme fırsatı sunmak için verebileceğiniz en güzel hediye olan kitapları ÇiçekSepeti ürünleri arasından seçebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Sevdiklerinize Kitap Seçmeyi Kolaylaştırıyor

Hediye seçiminin zorluğu her zaman için doğal bir süreç olarak biliniyor. Ancak daha da zoru var ki o da başka birine kitap seçmek. Ne okur? Nelerden hoşlanır? Hangi tür kitapları sever? Kültür kitabı mı daha iyi olur yoksa bir roman mı? Hangi yazarları okumayı sever? İşte böyle onlarca soru ile karşı karşıya iseniz ÇiçekSepeti tam da ihtiyacınız olan önerilerle geliyor. Kitapların özellikleri sisteme çok detaylı bir şekilde kaydediliyor. Hangi kitabın kimler için uygun olduğu, hangi sebeple hediye edilebileceği gibi ayrıntılar da kriter olarak size sunuluyor. ÇiçekSepeti’nin akıllı filtre sistemi ve detaylı arama seçenekleri sayesinde tüm bu özelliklere göre sorgulamalar yaparak aradığınız kitabı bulmanız kolaylaşıyor.

Çocuklara Kitap Hediye Etmek

Kitap hediyelerinin en önemli kitlesi çocuklar oluyor. Onlara hitap edecek bir kitap aracılığı ile ders çıkarabilecekleri, ömür boyu akıllarında tutacakları olaylara tanıklık etmelerini sağlayabilir belki de yaşam felsefelerini oluşturmaları için ihtiyaçları olan bakış açısını sağlayabilirsiniz. Çocuklara bazen öğüt vermek, iyi bir insanı örnek göstermek veya geçmişte yaşanan bir olayı çıkarımlar yapması amacıyla anlatmak istense de bunu sağlayacak bir yöntem bulmak çoğunlukla zor olabiliyor. Birçok psikolog ve uzmana göre bir çocuğa bunların hepsini yapabilmenin en iyi yolu söyleyeceklerinizi bir kitaptan okumalarını sağlamak. İşte bu noktada iş doğru kitabı seçmeye kalıyor. ÇiçekSepeti kitapları sadece çocuklara göre değil cinsiyetlerine göre de sınıflandırarak seçiminizi pratik hale getiriyor. Öğüt vermek için seçtiğiniz kitabın yanına keyifle okuyacağı okurken eğlenceli vakit geçireceği ve dolayısıyla kitap okuma alışkanlığına katkı sağlayacak bir çocuk kitabı da ekleyerek onu daha da mutlu edebilir birden fazla hediye almanın coşkusunu yaşatabilirsiniz. Bu konuda sizin için hazırlanmış setlerden seçim yapabileceğiniz gibi tamamen ayrı kitaplardan paketler de oluşturabilirsiniz.

Sevgiliye Kitap, Bir Klasiği Sürprize Çeviriyor

Sevgilinize kitap hediye etmek birçok özel amaç taşıyabiliyor. Söylemek istediğiniz güzel şeylere aracılık etmesini sağlamak, bir hobisi konusunda derinleşmesine yardımcı olmak, çok sevdiği bir yazarın yeni yazdıklarıyla tanıştırmak gibi birçok sebepten dolayı kitap seçimi önemli hale geliyor. Onu ne kadar iyi tanıdığınızı, ona ne kadar çok önem verdiğinizi anlatmanın en iyi yollarından biri ona istediğini fark etmediği bir kitabı hediye etmek oluyor. Belki de kendi başına seçim yapsa almayı hiç hesap etmeyeceği bir kitabı hediye ederek ona çok özel bir fırsat sunmuş olabilirsiniz. Kitabı, sevgilinize hediye edeceğiniz günün anlam ve önemine uygun başka bir hediye ile takım haline getirebilir, her hediye ile mesajınızı, duygunuzu ayrı ayrı simgeleştirebilirsiniz.

İş Yeri Açılışına Kitap Hediye Etmek

Bir arkadaşınız, dostunuz yeni bir iş yeri açıyorsa ona hediye göndereceğiniz bir kitapla sürekli hatırlanmayı sağlayabilirsiniz. Açılışların görkemli havası geçince iş yerleri normal hayatlarına dönünce bekleme salonundaki sehpaların üstünde ya da ofis kütüphanesinin raflarında kendine yer bulan kitaplar gelen her konuğun faydalanmasını sağlayarak sizin hatırda kalmanıza sebep olacak bir etki yaratıyor. Başarılı olmuş insanların hayatlarını anlatan, bir başucu kitabı olacak derinliğe sahip bir kitapla arkadaşınıza ilham olabilir onun için en doğru seçimi ÇiçekSepeti’nden hemen yapabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.