Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kitap Tutucular

Ev aksesuarları arasında gün geçtikçe daha popüler bir yere sahip olan kitap tutucular, kitapseverlerin ihtiyacını karşılayan birçok ayrıntıyı içinde barındırır. Zarif tasarımlara sahip olan bu ürünlerle sürekli düşen ve dik durmayan kitaplarınıza yaratıcı ve etkili bir çözüm sunabilirsiniz. Hem düzeni sağlayan hem de pratik bir şekilde kitap okumanıza yardımcı olan iki farklı kitap tutucu seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünü ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilirsiniz.

Dekorasyonun Parçası Haline Gelen Kitap Tutucular

Metal, plastik, mıknatıslı ve kemik tozu materyalleriyle dikkat çeken birbirinden şık kitap tutucu modelleri, farklı boyutlarda ve ağırlıklarda üretilir. En kalın kitapların dahi sabit bir şekilde durmasında etkili rol oynayan tutucular, özenle tasarlanan modelleri sayesinde görsel yanları son derece kuvvetli olur. Tasarımlar içerisinde harfler, müzik enstrümanları, çeşitli hayvanlar, geometrik şekiller, yazılar ve soyut figürlere yer verilir. Bazı markaların ürün çeşitliliği arasında sinema film ya da herkes tarafından bilinen ünlü çizgi film kahramanlarını da bulabilirsiniz. Lisanslı olan bu kitap tutucu modelleri, hem görsel hem de yapısal olarak kullanıcıların beklentisini karşılar. Ürünler tasarımlarında olduğu gibi renk açısından da geniş bir çeşitlilik sunar. Odanızın modern, klasik ya da retro tarzına rahatlıkla uyum sağlayan kitap tutucular sayesinde şık bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Ayrıca kitap tutucuları kitaplarınızın yanı sıra Bluray, DVD ve CD’leriniz için de kullanabilirsiniz. Tüm kitap tutucuların ağır ve geniş yapıları ile kitaplarınızın devrilmesini engeller ve dik bir görünüm sergilemelerine yardımcı olur.

Kitaplarınızın Gizli Dostu Kitap Tutucu Modelleri

Kitap tutucular arasında raflarda kullanılan ürünlerin dışında kitap okuma etkinliği sırasında kitabın düşmesini önleyen modellerde bulunur. Bu ürünler dekoratifliğinin yanı sıra daha çok pratik bir kullanım sunar. Okuma standı olarak da bilinen bu kitap tutucular, genellikle ahşap ve metal kullanılarak üretilir. Metal çerçeveden oluşan tutucuların gövde kısımlarında plastik kullanılır. Bu sayede daha kullanışlı ve sağlam bir yapı sunar. Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan metal kitap tutucuları, her tarza hitap eden tasarımlarıyla tüm kitapseverleri memnun eder. Kitap okuma alışkanlığın kazanılmasına destek olan tutucu modellerini kitap dışında defter veya tablet gibi materyalleri de destekleyebilirsiniz. İşlevsel özelliği ile öne çıkan ürünler günün her anında yüksek performans gösterir. Ürün alternatifleri arasında klasikten vazgeçemeyenler için Osmanlı kültürünün vazgeçilmezi olan rahlelerde üretilir. 30, 45 ve 60 cm olmak üzere üç farklı boyuta sahip olan rahle modelleri, ahşap gövdeleri sayesinde dayanıklı ve sağlam bir kullanım sunar. Üzerindeki oymalar ile son derece etkili görünen ürünleri yaşam alanınızda dekorasyon amaçlı da kullanabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtacak Ucuz Kitap Tutucular

Sık sık kitap okuyan ya da DVD arşivi yapmaktan hoşlanan sevdikleriniz için güzel bir hediye olarak değerlendirebileceğiniz birbirinden farklı kitap tutucu modelleri, yüzlerce tasarımı ile her zevke hitap eder. Sadece evlerde değil aynı zamanda iş yerlerinde de kullanılabilen bu ürünler defter, dergi, belge gibi eşyaların dik ve düzenli durmasına yardım eder. Dikkat çekici tasarımları ve kullanışlı yapıları dikkatleri üzerine toplayan kitap tutucular, çeşitli etkenlere bağlı olarak farklı fiyat aralığına sahip olur. Bu noktada ürünlerin fiyatları, seçtiğiniz kitap tutucunun boyutuna, malzemesine, modeline, sahip olduğu ekstra özelliklere göre şekillenir. Eğer kitaplarınızı koyacağınız yerde duvar gibi bir dayanak noktası varsa tek taraflı tutucu modellerini de tercih edebilirsiniz. Biblo gibi görünen kitap tutucular estetik formları ile odanıza tarz bir görünüm kazandırır. Okuma standı olarak kullanılan ürünler arasında ise fazla yer kaplamayan katlanabilir kitap tutucuları ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.