İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Kitaplı Hediye Setleri

Sevdiklerinize verebileceğiniz en faydalı hediyelerin başında kuşkusuz ki kitaplar gelir. Doğru bir kitap seçimi yaptığınızda belki de hayatları boyunca dönüp dönüp tekrar okuyacakları bir eser hediye etmiş olursunuz. ÇiçekSepeti'nin sizlere sunduğu seçenekler arasında aşk romanlarından polisiye kitaplara kadar birçok edebiyat eserini bulabilirsiniz. Dilerseniz kitap hediyenizi çikolata, çiçek ve kupa gibi ek ürünlerin de bulunduğu setler arasından seçebilirsiniz. Kupa bardaklar üzerine sevdiklerinizin ismini yazdırarak kişiye özel hediye tasarımları oluşturabilirsiniz.

Aşk Romanlarını Sevenlere En Romantik Eserler

Aşk romanları okumaktan hoşlanan arkadaşlarınıza ya da sevgilinize verebileceğiniz romantik edebi eserleri ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü yazar Elif Şafak'ın çok satan "Aşk" isimli romanını ya da usta yazarlar arasında bulunan İnci Aral'ın "Sevgili" romanını seçebilirsiniz. İki eser arasında bir seçim yaparken dilerseniz ek ürünlerle sunulan hediye paketlerini de tercih edebilirsiniz. "Aşk" romanı için özel olarak tasarlanmış olan, içinde solmayan renkli bir gül ve kutusunun, ayrıca el yapımı bir papatya kolyenin de bulunduğu seti inceleyebilirsiniz. Gül kutusunun kapağına dilerseniz sevdiklerinizin fotoğrafını da ekletebilirsiniz. "Sevgili" isimli romana kalp tasarımlı romantik bir kupa ile birlikte sahip olabilirsiniz. Bu eserler için sunulan farklı set içeriklerini de ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Şiir Severler İçin Unutulmaz Eserler

Türk Edebiyatı'nın usta şairlerinin birçok eserine ek ürünler ile birlikte sahip olabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Unutulmaz şair Nazım Hikmet'in "Henüz Vakit Varken Gülüm" isimli şiir kitabını ya da usta şair Can Yücel'in "Sevgi Duvarı" adlı eserini seçebilirsiniz. Turgut Uyar'ın başyapıtlarından olan "Göğe Bakma Durağı"nı ve Cemal Süreya'nın "Sevda Sözleri" isimli eserini de ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Seçtiğiniz şiir kitapları için sunulan ek ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Hediyenizi seramik saksı içinde bulunan zarif bir orkide ya da şık bir bonsai çiçeği ile sunabilir veya üzerinde "Seni Seviyorum" yazan ahşap kutulu çikolata paketi ile birlikte gönderebilirsiniz.

Kalpleri Isıtan Eserler

Çocuklar için yazılmış masal kitapları arasında bulunan ama yetişkinler tarafından da çok sevilen, yazar Antoine de Saint-Exupéry’nin başyapıtı "Küçük Prens" isimli eseri seçerek sevdiklerinize kalplerini ısıtacak bir hediye verebilirsiniz. "Küçük Prens" kitabını dilerseniz canlı yosun aranjmanı ile birlikte de hediye edebilirsiniz. Yosun tasarımını doğum günlerine ya da yeni iş başlangıçlarına özel fikirlerle donatarak satın alabilirsiniz. Soğuk kış günleri için seçebileceğiniz en sıcak kitaplardan biri de yazar Charles Dickens'ın "Bir Noel Şarkısı" isimli klasik eseri. Kitabınızı seçerken üzerine sevdiklerinizin ismini yazdırabileceğiniz kupa seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Çağdaş ve Klasik Romanlardan Seçkiler

Polisiye ve gerilim sevenlerin favori kitaplarından olan usta yazar Edgar Allan Poe'nun başyapıtı "Morg Sokağı Cinayeti" isimli eseri ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Kitap hediyenize, hazır kahve ve kupa gibi ürünler de ekletebilirsiniz. Dilerseniz kupanın üzerine sevdiğinizin ismini yazdırabilir ve kişiye özel bir hediye verebilirsiniz. Klasik eserler arasında bulabileceğiniz bir diğer seçenek olan, Franz Kafka'nın "Dönüşüm" isimli kitabına da kahve ve kişiye özel kupa gibi ek ürünlere sahip olabilirsiniz. Kitap hediyenizi şık bir bitki aranjmanı içinde sunmak ve farklı bir bitki seçerek dikkat çekmek isterseniz, yazar Paulo Coelho'nun "Simyacı" isimli eserini seçebilirsiniz. Kitaba, şık bir kutu içinde sunulan kahve bitkisi, kahve meyve objesi, sukulent, kahve çekirdeği ve mini çikolata ekleriyle birlikte sahip olabilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk'ü Anlatan Unutulmaz Eserler

Atatürk'ün hayatını ve unutulmaz sözlerini anlatan başucu eserlerini de sevdiklerinize sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz "Nutuk" ya da "Atatürk'ten Unutulmaz Sözler" kitaplarını tercih edebilir veya Yılmaz Özdil tarafından kaleme alınan "Mustafa Kemal" isimli eseri seçebilirsiniz. Eserlere ek olarak sunulan Atatürk portre baskılı kupa bardak ürünlerine de sahip olabilirsiniz. Kitap okumaktan hoşlanan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok esere ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. Orhan Pamuk, Sabahattin Ali ve Mehmet Akif Ersoy gibi usta yazarların kitaplarına da ÇiçekSepeti'nde sunulan ek ürünlerle birlikte sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.