İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

609 ürün bulundu.

Kitaplıklar

Kitaplık modelleri evinizi ya da ofis gibi çalışma alanlarınızı daha sofistike gösterecek mobilyalar arasında yer alır. Ahşap kitaplıklar ve metal malzemelerden imal edilen kitaplıkların sarı ve kırmızı gibi canlı renklere sahip olan modelleri ise dinamik bir görüntü yaratmak için oldukça ideal. ÇiçekSepeti'nde farklı ölçüler ile yer alan kitaplıklar sayesinde evinizdeki tüm boşlukları da en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ekonomik bir alışveriş yapmak ve ÇiçekSepeti'nin hızlı teslimat hizmetinden faydalanmak isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Çocuk Odaları İçin İşlevsel Kitaplık Tasarımları

Çocuklar henüz okuma yazma öğrenmedikleri dönemde bile kitaplara çok ilgi gösterir. Bu dönemde onların bu isteğine en iyi şekilde yanıt vererek kitap okuma alışkanlığını kolayca oluşturmalarını sağlayabilirsiniz. Çocukların kitaplar ile ilişkisini güçlü tutmak için çocuk odasına kitaplık ünitesi yerleştirebilirsiniz. Henüz okul çağında olmayan çocukların bile kolayca ulaşabildiği Montessori tarzındaki kitaplık çeşitlerini inceleyerek çocuk odanıza en uygun modeli bulabilirsiniz. Renkli kapakları ile dikkat çeken çocuk kitaplarını Montessori modelleri ile sergileyebilir ve çocuk odasına ekstra bir renk de kazandırabilirsiniz. Decomira markasının birinci sınıf MDF ile ürettiği kitaplıklar kolay temizlenebilen bir yapıya sahip. Boya kalemlerinden kalan lekeleri sadece nemli bir bez kullanarak pratik bir şekilde silebilirsiniz. Çocuklarınızın güvenliği için Decomira kitaplıklarının tüm köşeleri eğimli bir formla tasarlanıyor. Kurulumu da oldukça kolay olan çocuk odası kitaplıklarının farklı modelleri de ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor.

Dayanıklı, Dekoratif ve Modern Kitaplık Fikirleri

Klasik kitaplıklar oldukça büyük ölçülerle ve kapaklı ya da açık raflı olarak tasarlanır. Ancak ÇiçekSepeti'nde çağı yakalayan fikirler ile yeniden yorumlanan farklı modelleri bulmanız da mümkün. Romantik tasarımlardan hoşlanıyorsanız, halat askılı zarif rafları evinizdeki tüm boş duvarlara asabilir ve minik sergi alanları elde edebilirsiniz. Halatlı tasarımları yalnızca kitaplarınız için değil minik biblo aksesuarlarınızı yerleştirmek için de kullanmanız mümkün. Rafevi markasının sunduğu ve kitaplığın yanı sıra TV ünitesi ya da orta sehpa olarak kullanılabilen çok işlevsel modeller ise evinize eğlence ve dinamiklik katmaya aday. Ev dekorasyonunu değiştirmek istediğinizde bu tasarım sayesinde yeni fikirlerinizi de kolayca uygulayabilirsiniz. Simetrik bir kuruluma sahip olan ve hem sağ hem sol duvara yaslama imkanı veren kitaplıklar da çokça tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Çağdaş kitaplık modellerinin farklı renklerini bir arada kullanarak bütünlüklü bir dekorasyon da elde edebilirsiniz. Ceviz ağacını metal aksamlar ile buluşturan geniş raflı kitaplıkları da ÇiçekSepeti ile sipariş verebilir ve salonunuzun büyük duvarlarında sofistike bir görüntü yaratabilirsiniz.

Çalışma Masasına Sahip Kitaplık Modelleri

Kitaplık önünde ya da yakınında çalışarak konsantrasyonu artırmanız ve daha verimli bir vakit geçirmeniz mümkün. Özellikle sınavlara hazırlanan gençler için en uygun ders çalışma platformları da yine kitapların fazlaca yer aldığı bu gibi alanlardır. ÇiçekSepeti çalışma masasını kitaplık ile birleştiren işlevsel tasarımlara da geniş yer vererek size ekonomik bir alışveriş imkanı yaratıyor. Rafevi markasının Opus ve Pisagor ismini verdiği özellikli tasarımlar gençler tarafından bir hayli seviliyor. Pisagor kitaplığı geometriden ilham alınarak üretiliyor ve odaların köşe noktalarında mükemmel çalışma alanları yaratıyor. Kullanışlı kitap rafları arasında oluşan zarif üçgen masa tasarıma oldukça dekoratif bir detay da katıyor. Opus tasarımı ise daha geniş masa alanına ihtiyaç duyanlar için üretiliyor. Kitaplık bölümündeki kapaklı bölüm ise kıymetli çalışmalarınızı ya da özel kitaplarınızı saklamanız için güvenli bir alan sunuyor. Evinizin tüm alanlarında kullanabileceğiniz sayısız kitaplık çeşidine ÇiçekSepeti ile kolayca ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.