Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN
Her Gün Aynı
Gün Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti

KittyMax ÇiçekSepeti'nde!

Sevimli dostlarınız arasında temizliğine fazlasıyla dikkat eden minik kediniz için özel kedi kumu üreten KittyMax markası, her kedinin ihtiyacına yönelik geliştirdiği ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Tuvalet ihtiyaçlarını her yerde gidermeyen ve özel bir alana ihtiyaç duyan kediler, özel kedi kumları sayesinde bu ihtiyaçlarını titizlikle yerine getirebiliyor. Kedinizin cinsine ve yaşına göre değişkenlik gösteren kum ihtiyacını, KittyMax markasının güvencesiyle sağlayabilirsiniz. Kokuları ileri derecede nötralize eden KittyMax marka kedi kumları, çevre dostu yaklaşımı ile herkes tarafından tercih ediliyor. Siz de uygun fiyatlı KittyMax ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kediniz İçin KittyMax Ürünleri

Ev veya ofis gibi kapalı ortamlarda birlikte yaşadığınız kedinizin konforu ve temizliği sizin için önemli olduğu kadar KittyMax markası için de oldukça önemli. Yüksek derecedeki idrar emici özelliği ile KittyMax marka kedi kumları, anında güçlü şekilde topaklanarak sıvıyı içinde hapsediyor. Kedilerin patilerine yapışmayan özel bir ürün olan KittyMax kedi kumları; sabun, lavanta, aloe vera, bebek pudrası gibi birçok koku çeşidine de sahip. İndirimli KittyMax ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! KittyMax marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı KittyMax ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Toksik madde içermeyen KittyMax marka kedi kumlarını, minik dostunuz için güvenle tercih edebilir, kaliteli kedi kumları ile konforunu sağlayabilirsiniz. Siz de KittyMax ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, KittyMax ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.