Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kiwi

Kiwi, ana merkezi İstanbul olan, tüketicinin evlerine yenilikçi bir anlayışla daha fazla konfor getirmeyi amaçlayan, genç bir elektrikli ev aletleri markasıdır. Siz de modern ve hayat kurtarıcı tasarımlarıyla Kiwi ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden keşfedebilirsiniz.

Profesyonel ürün uzmanları tarafından, en son trendler, teknoloji ve kullanıcı ihtiyaçları harmanlanarak tüm kullanıcıların yaşamını pratik hale getirmek için tasarlanan Kiwi ürünleri, her ihtiyaca uygun seçenekleriyle ve ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor.

Evinizin Her Köşesi İçin Bir Kiwi

Kiwi, günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz bütün araç gereçleri düşünerek fonksiyonel ürünler geliştiriyor. Geniş ürün paletinde kahvaltı ve gıda hazırlama, pişirme, ev ve giysi bakımı, iklimlendirme gibi ana başlıklarda ürünler üretiyor. Ayrıca Kiwi-Baby koleksiyonu ile ürün kataloğunda farklı ihtiyaçlara yönelik üretilmiş onlarca farklı elektrikli ev aleti ve bebek ürünleri bulunuyor. İhtiyacınıza uygun ve evinizin her köşesinde kendine bir yer bulabilecek Kiwi ürünlerine ÇiçekSepeti’ne özel fırsat ve kampanyalarla sahip olmak için mesaj ve bildirimleri takip etmeyi unutmayın!

Çay ve kahve makinelerinden meyve sebze sıkacaklarına, yoğurt makinesi ya da mutfak öğütücülerinden aklınıza gelebilecek her türlü elektronik alet Kiwi’nin geniş ürün gamında bulunuyor. Yalnızca dondurma yapma makinesi ya da buharlı temizleyiciler gibi özel ürünler değil, sofranıza şıklık ve kolaylık sağlayacak otomatik tuz, kahve ve karabiber öğütücüsü gibi aletler de Kiwi markasının çatısı altında bulunabiliyor.

Genç bir oluşum olmasına rağmen günümüzde birçok ebeveynin bebekleri için tercih ettiği markalar arasına giren Kiwi, kompakt ve kullanışlı ev elektronik ev aletleriyle de şimdiden birçok evi süslemeye başladı. Siz de her kullanımda iyi ki almışım dedirtecek Kiwi ürünlerini, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla kapınıza teslim edilecek şekilde satın almak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, fırsatları yakalayabilirsiniz!