İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kız Bebek Ayakkabısı

Bebek giyim konusunda sizlere aradığınız tüm ürünleri sunan ÇiçekSepeti, bebek sağlığını da ön planda tutar. Anti bakteriyel kız bebek ayakkabı modelleri için ÇiçekSepeti’ni tek tık ile ziyaret edebilirsiniz. Günlük ya da özel günler için kullanılabilecek tüm modelleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. 

Kişiye Özel İsimli Kız Bebek Ayakkabısı

Yeni doğan bebekler için kişiye özel isim bebek ayakkabısı ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İsim ve özel motif tasarımlar ile bebeğinize özel ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Bebek ayakkabısı yeni doğan bebekler için yumuşak dokudan üretilir ve hiçbir şekilde çocuğunuzun cildine zarar vermez. Antialerjik kumaştan üretilmiş bebek ayakkabıları ile çocuğunuzun sağlığını tehlikeye atmadan rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Defneyaprağı, kelebek gibi farklı desenleri tercih ederek sevdiklerinizin özel anlarında tasarım hediyeniz ile onların yanında olabilirsiniz. Kişiye özel isimli kız bebek ayakkabısı kalıcı ve unutulmaz bir hediye seçimi olacaktır.

Organik Bebek Batiği ile Sağlıklı İlk Adımlar

Bebeğinizin ilk adımlarını konforlu ve sağlıklı bir şekilde atması için organik bebek patiği tercih edebilirsiniz. Pamuklu dokudan üretilen organik bebek patiği tasarımıyla da sizlerin beğenisini kazanacak. Rahat dokusu ve organik oluşu ile bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmadan kullanım imkânı verir. Bebeğiniz ilk adımlarını atarken zorlanmaz ve yumuşak bir yüzeye basıyor hissi ile sağlıklı hareket eder. Organik kutu tasarımı ile bebek patiğini sevdiklerinize hediye olarak da düşünebilirsiniz.

Önü Yazılı Bebek Ayakkabısı

Bebek ayakkabısı tercihi için orijinal bir tasarım olan önü yazılı ayakkabıları kullanabilirsiniz. Özellikle hediye olarak tercih edebileceğiniz önü yazılı bebek ayakkabısı için istediğiniz yazıyı yazdırarak kendi özel tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Babasının bir tanesi, canım kızım gibi farklı yazılar tercih ederek bebeğinize özel bir ayakkabı tasarımı yapabilirsiniz. Sade ve anlamlı bir tasarım olan önü yazılı bebek ayakkabısı doğal görünümü ve konforuyla da bebeğinizin ayaklarının rahat etmesini sağlar. Her mevsim rahatlıkla tercih edebileceğiniz bebek ayakkabısını ev içinde de rahatlıkla giydirebilirsiniz. 

Ev Rahatlığı için Bebek Pandufu

Bebeğinizin ev içerisinde rahat bir şekilde dolaşabilmesi için panduf giydirebilirsiniz. Rahat zemin materyali sayesinde panduf ile çocuğunuz rahat adımlar atar. Yürüyüşünde herhangi bir bozukluk yaşamaz. Pandufu sadece ev içerisinde değil, dış mekânlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cırt cırtlı model çocuğunuzun daha rahat kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. 

İlk Adım Ayakkabısı ile Sağlıklı Adımlar

Bebeğinizin ilk adımlarını rahat ve sağlıklı bir şekilde atması için ilk adım ayakkabısı kullanabilirsiniz. Yumuşak kumaşı sayesinde çocuğunuz zeminin sertliğini hissetmeden daha güvenilir adımlar atacaktır. İlk adım ayakkabısı farklı tasarımlar ile tercih edebileceğiniz modelden oluşur. Spor ayakkabı görünümünde, bağcıklı ilk adım ayakkabısı tercih ederek bebeğinizin tarz görünmesini sağlayabilirsiniz. Zıbınlarla kombinleyebileceğiniz ilk adım ayakkabısı ile bebeğiniz konforlu bir şekilde hareket edecektir.

Yaz Ayları için Tercih Edebileceğiniz Bebek Sandaletleri

Yaz aylarında bebeğinizin ayaklarını serin tutmak ve rahat hareket etmesini sağlamak için bebek sandaleti kullanabilirsiniz. Hava geçirgenliği sağlayan sandaletler çocuğunuzun ayaklarının havalanmasını sağlar. Bebeğiniz terlemeden konforlu bir şekilde oyun oynamaya devam edebilir. ÇiçekSepeti kız bebek ayakkabısı konusunda sizlere kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesi sunar. Panduf, patik, sandalet, ilk adım ayakkabısı gibi aradığınız tüm modelleri rahatlıkla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Çocuğunuzun ayak sağlığı için ayakkabıların hangi kumaştan üretildiğini ürün detaylarından inceleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti ihtiyacınız olan her ürünü, her bütçeye uygun şekilde sunar. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.