İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kız Oyun Set Çeşitleri

Çocuklarınızın severek oynayacağı oyun setleri, onlara farklı oyun alanları oluştururken çeşitli alanları öğrenmelerini de kolay bir hale getirir. İçerisinde farklı sayıda oyuncağın bulunduğu setler ile çocuklarınız yemek yapmayı, ütü ve temizlik gibi alanları ve doktorların ihtiyaç duyduğu eşyaları küçük yaştan itibaren öğrenmeye başlar. Çocuğunuzla keyifli anlar geçirebileceğiniz oyun setleri, sağlığa zararlı herhangi bir ürün içermeyen yapısı ile güvenli bir oyun alanı da oluşturur. Siz de ÇiçekSepeti üzerinden çeşitli meslek dalları ya da ev işleriyle ilgili oyun setlerini inceleyebilir, çocuğunuza çeşitli setler alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Oyuncak Mutfak Setleri 

Mutfak setleri çocuklarınızın hem gelişimini destekleyici oyuncaklar arasında yer alır hem de keyifli anlar geçirmesine yardımcı olur. Tencere, tava gibi eşyaların bulunduğu setler, çocuklarınızın keyifli anlar geçirmesini sağlarken domates, biber gibi sebze, meyve ve yiyeceklerin olduğu oyun setleri çocuğunuzun bu ürünleri oyun oynayarak öğrenmesini sağlar. Bazı setlerin içerisinde küçük yapılı fırın ve buzdolabı ürünler yer alır. Büyük boyutlara sahip bu şekildeki oyuncak mutfak seti modelleri, çocuklarınıza özel bir mutfak oluşturmanızı da sağlar. Kendi oyunlarını kurabileceği bu alanlar çocuklarınızın hayal gücünün gelişmesine de yardımcı olur. İçinde dolapları da yer alan geniş oyuncak mutfak seti, lavabo tasarımı, oyuncak fırın ve tezgâh, tencere ve tavalardan oluşan küçük setler gibi farklı tasarımlara sahip bu setler ilgi çekici renkleri ve yapıları ile çocuklarınızın en sevdikleri oyuncakları arasında yerini alır. ÇiçekSepeti’nden her türlü modeline kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz oyuncak mutfak setleri ile çocuklarınıza çeşitli özelliklere sahip oyuncaklar satın alabilirsiniz.

Bebekli Oyuncak Setleri ile Eğlenceli Dakikalar

Bazı oyuncak setleri bebekli şekilde tasarlanır. Çeşitli kıyafetlere, tarak ve tokalara sahip oyuncak bebek modelleri, çocuğunuzun yeni oyunlar kurmasına yardımcı olur. Ahşap oyuncak mutfak setlerinin içerisinde yer alan oyuncak bebekler ya da oyuncak evi olan bebekler beğeni kazanan ürünler arasında. İçerisinde yatak, koltuk, oturma odası ve mutfak gibi alanların ve eşyaların bulunduğu bu ev tasarımları ile çocuğunuz evcilik oyunları oynayarak güzel vakitler geçirebilir. Doktor ve kuaför seti gibi meslek alanlarına uygun oyuncaklar sadece mesleğe uygun malzemelerden oluşabildiği gibi içerisinde bebekleri de yer alabilir. Çocuğunuzun doktor eşyalarını o bebek üzerinde denemesi ya da kuaför eşyaları ile bebeğinin saçını yapması hem kendini geliştirmesini hem de eşyaların hangi amaçla kullanıldığını öğrenmesini sağlar. Bebekli oyuncak seti modelleri, biberonlu ve konuşabilen şekilde de karşınıza çıkabilir. Sesli oyuncaklar çocuklarınızın dikkatini daha çok çektiği için bu oyuncak setleri de sevecekleri ürünler arasında yerini alır. Daha çok kız çocuklarının severek oynadığı bebekli oyuncak setlerine ve daha farklı birçok oyuncak setine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşarak çocuğunuza farklı tasarımlara sahip oyuncaklar satın alabilirsiniz.

Çeşitlilik Sağlayan Oyun Setleri ÇiçekSepeti’nde

Çocuklarınızın eğlenerek öğrenmesini sağlayan en iyi kız oyun setleri farklı tasarımları ile ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Oyun setleri fiyatları, ürünün yapısına ve içeriğine göre değişkenlik gösterse de ÇiçekSepeti, her kullanıcının bütçesine uygun ürünleri size sunar. Siz de buradan oyuncak bebek arabası, doktor seti, mutfak seti, market sepeti, makyaj seti, kuaför seti, temizlik seti gibi birçok farklı oyun setine ulaşabilirsiniz. Oyuncak temizlik seti modelleri ile evde çocuğunuzla birlikte temizlik yapabilir, işlerinizi hallederken bunu bir oyuna da dönüştürebilirsiniz. Oyuncak makyaj setleri ile küçük yaşta makyaj malzemelerini merak eden çocuklarınıza zarar vermeyecek bu ürünleri kullandırabilirsiniz. Farklı tasarımları ile çocuklarınızın güzel vakit geçirmesini ve günlük yaşamda var olan eşyaları oyuncakları üzerinden öğrenmesini sağlayan ucuz kız oyun seti modellerine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşarak siz de çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.