İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Knorr ÇiçekSepeti’nde!

1838 yılında Almanya’da Carl Heinrich Knorr tarafından kurulan Knorr, dünyada 176, Türkiye’de 36 yıldır çorbalardan bulyonlara, harçlardan soslara pek çok ürünüyle sofralara lezzet katıyor. Unilever ailesinin en büyük gıda markası olan Knorr, ürün yelpazesini her geçen gün zenginleştirmeye devam ederek milyonlarca insanın hayatına dokunuyor.

Ürün çeşitliliğin yanı sıra yöresel tarifleri de Türk mutfağına taşıyan Knorr, sofralarınızı lezzetli ve özel kılmanızı sağlıyor. Etrafında sevdiklerinizle buluşacağınız lezzetli sofraların sırrı Knorr ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Şef Uzmanlığı Knorr Pratikliği

Knorr ürünlerinin başarısının ardında, şeflerin uzmanlığı ile üretilen özel formüller ve pratikliğin harmanlanması sayesinde yemeklerin hayatımıza kattığı keyif bulunuyor. Hayatınıza pratiklik katarken en değerli vakitlerinizi sevdiklerinize ayırmanızı sağlayan Knorr ürünleri, bu zamanları enfes anılara dönüştürmek için ürün içeriklerini sürekli geliştiriyor. Siz de anılarınıza hem zahmetsiz hem de lezzetli dokunuşlar katmak için Knorr ürünlerini ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Deneyimli marka, hem insanlar hem de dünya için iyi olan gıdayı sofralara taşıyor. Knorr ürünleri, besleyici gıdalara lezzet katarak iyi beslenmeye yardımcı oluyor, lezzetli ve çeşitli ürünlerini artık daha fazla bitkisel içerik ile taçlandırıyor. Tüm bunları yaparken, kullandığı malzemelerin sürdürülebilir tarım yoluyla üretilmesini destekleyerek doğa dostu bir yaklaşımı benimsiyor, değerli topraklarımızı da düşünüyor.

Knorr, ürünlerinde kullandığı malzemeleri özen ve titizlikle seçiyor. %100 gün ışığında yetişen sebze ve baharatlar, tam mevsiminde özenle toplanıyor ve tıpkı evinizde yaptığınız tarhana gibi özenle kurutuluyor. Tıpkı sizin gibi, lezzete verdiği önemle sıradan yemeklerin tadını bile en az özel günlerdeki kadar leziz kılacak, indirimli Knorr ürünlerine ÇiçekSepeti ile sahip olabilir, alışverişinizi toplu bir şekilde ve evinizin konforunda tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.