İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Koçak Gold Ürünleri

1958 yılından beri kalitesiyle ve ürün çeşitliliğiyle hayatımızda olan Koçak Gold, kurulduğu ilk günden bu yana hızlıca markalaşmış ve bugün Türkiye genelinde 1000’i aşkın satış noktasıyla sektördeki yerini korumaya devam etmektedir. Özel tasarım koleksiyonları, 14 ayar, 18 ayar ve 22 ayar altın ve pırlantalı mücevherleriyle Koçak Gold ürünleri şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Geleneksel desenlerle modern çizgileri birleştirerek her dönem yenilikçi ve dikkat çeken tasarımlara imza atan Koçak Gold, Türk motiflerinden ve tarihinden de etkilenerek tasarımlarını oluşturuyor. Mücevher tutkunlarının yakından takip ettiği Koçak Gold ürünlerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, online alışveriş ile sipariş edebilirsiniz. Kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Koçak Gold Koleksiyonu

Koçak Gold, sürekli geliştirdiği ve ihtiyaca yönelik tasarımlarla zenginleştirdiği bir koleksiyon kültürüne sahip. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için ürettikleri ürünlerle herkesin seveceği ve sahip olmak isteyeceği ürünlere imza atan marka; pırlanta ve altın kategorisinde de söz sahibi olduğu bir konuma sahip. Koçak Gold, koleksiyonundaki ürünlere sahip olan herkesi mutlu etmeti amaçlıyor ve kendilerini özel hissetmelerini istiyor. Çünkü koleksiyonundaki ürünler kadar onlara sahip olan kişilerin de özel olduğunu biliyor.

Tektaş yüzükler, kolyeler ve bileziklerin yanında; spor ve fantezi bileklikler ile erkek ve çocuklar için ürettikleri mücevherler, markanın geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğunu gösteriyor. Yani herkes için bir Koçak Gold ürünü mutlaka bulunuyor. Özellikle alyans ve bilezik modelleriyle ön plana çıkan ve yıllardır herkesin tercihi olan marka, her geçen gün sizler için kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Göz kamaştıran Koçak Gold ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Koçak Gold ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.