İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Koleston

İçeriğindeki özel formülü ile saç bakımının en başarılı markalarından biri olan Koleston, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekmeyi başarır. Herkesin zevkine hitap edecek birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan Koleston ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm renklerinde üstün performans sergileyen Koleston, krem ve köpük boya çeşitlerinin yanı sıra renk açıcı gibi ürünleriyle de başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Koleston fiyatları ise ürünün sunduğu genel özelliklere göre farklılık gösterebilir.

Tüm Saç Boyalarında Başarılı Beyaz Kapama Özelliği

Saçlardaki beyazı kapamada kaliteli sonuçlar veren Koleston ürünleri, kadın – erkek herkes için en doğru saç bakım çözümünü sunar. Evde saç veya dip boyama uygulamaları için en uygun ürünlerdir. Pratik şekilde uygulanmasıyla büyük kolaylık sunan yeni Koleston ürünlerinin en koyudan en açık renk tonuna kadar çeşitli numaralarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Canlı Renkler İçin Koleston Krem Boyaları

Uygun fiyatlı Koleston ürünleri arasında en çok kullanılan saç açıcı boyalar, açık kumral ve sarıya yakın saç rengine ulaşmak için sıkça tercih edilir. Zorlu bir işlem gerektiren boyalı saçların renginin açılmasını sağlayarak yeni boya uygulaması için bir zemin hazırlar. Siz de Koleston kampanya fırsatlarından yararlanarak aradığınız ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bitkisel Özlü Koleston Naturals Serisi İle Doğal Saçlar

Koleston’un Naturals serisi, özellikle saçları hassas yapıda olan herkesi yakından ilgilendirir. Bu serinin farkı daha doğal renk tonlarına yer vermesidir. Koleston 8.1 açık küllü kumral, 6.7 çikolata kahve, 7.3 kumral karamel gibi sıcak renkleri ve bitkisel özlü formülüyle saçınızın doğal yapısına zarar vermez. Koleston, ayrıca suya dayanıklı olan geçici saç sprey ürünleriyle de dip boyası yaptıramayan kullanıcıların yardımına koşar. İndirimli Koleston ürünleri ve ihtiyacınıza uygun yeni sezon saç boyası çeşitlerine ÇiçekSepeti aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.