Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kolonyalar

Günlük yaşamda gerek hijyen gerekse ferahlamak için birbirinden farklı ürünler kullanırsınız. En çok tercih edilenler arasında önde gelenlerden biri de şüphesiz kolonya olarak karşınıza çıkar. Gün geçtikçe farklı esanslarla üretilen kolonya çeşitleri, geniş ürün yelpazesi ile her türlü zevk ve alışkanlığa hitap eder. Bakım rutininize ekleyebileceğiniz gibi misafirlerinizi hoş karşılamanıza da yardımcı olan kolonyalar, birbirinden çeşitli ürün seçenekleri ile Çiçeksepeti güvencesi sayesinde size ulaşır.

Birbirinden Farklı Kokularla Kolonya

Kolonya günlük hayatınızda birçok alanda kullanabileceğiniz çok yönlü yapısıyla vazgeçilmezleriniz arasına girer. İç açıcı kokuları ile parfüm olarak değerlendirebileceğiniz gibi hijyen konusunda da önemli bir konfor ortamı yaratır. Kalıcı ve ferahlatıcı kokuları sayesinde güne zinde başlamanızı sağlamasının yanında molalarınızda da yorgunluğunuzu hafifletir. İçerisinde bulunan etil alkol sayesinde virüs, bakteri gibi zararlı oluşumların yok olmasını sağlar. Bulaşıcı hastalıklara karşı sizi ve sevdiklerinizi korur. Su, esans içerikli sıvılar ve etil alkolden meydana gelen parfümlü kolonya seçenekleri birbirinden farklı kokuları sayesinde tercihlerinize ve beklentilerinize cevap verir. Farklı oranlardaki etil alkol içeriği ile kullanacağınız amaca ideal olan kolonyayı satın almanızı mümkün hale getirir. 80 derece kolonya seçenekleri daha çok, salgın hastalıklarla mücadele etmek için tercih edebilir, dezenfektan olarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Alkol oranına göre farklılaşan kolonyalar esans içeriği ile de birbirinden ayrılır. Oldukça popüler olan limon kolonya çeşitlerinin yanı sıra meyveli, çiçekli ve baharatlı koku seçenekleriyle büyük ilgi çeker. Mandalina, greyfurt gibi turunçgil esintilerine sahip kolonyalar ananas ve benzeri daha şekerli türleriyle kullanıcıların karşısına çıkar. Gül, yasemin, şakayık, lavanta ve daha birçok çiçekten alınan özel esanslara sahip kolonyalar ise üstün ferahlığı ile bahar esintilerini ayaklarınız taşır. Tarçın, karabiber gibi keskin kokulara sahip kolonyalar ise diğer seçenekler arasındadır. Tek tek satın alabileceğiniz gibi çoklu setler halinde çeşit çeşit kokulara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri rengarenk görünümleri sayesinde odanızda severek sergileyebilirsiniz. Kalıcı kokulara sahip üst segment kolonya çeşitleri gün boyu süren zindeliği beraberinde getirir. Kaliteli, cildinizle teması durumunda olumsuz bir reaksiyon oluşmasının önüne geçen kolonya almak güvenilir kolonya markaları ile zor olmaktan çıkar. Kaliteli ve en ucuz kolonya çeşitlerine Çiçeksepeti sayesinde tek tıkla ulaşmak mümkün hale gelir.

Her An Yanınızda Olan Kolonya Çeşitleri

Kolonyalar, farklı formları ile ister cildiniz için isterseniz yaşam alanlarınız için kullanıma ortam oluşturur. Cam şişede bulunan kolonyalar göz alıcı tasarımları ile estetik bir görüntü verir. Küçük kolonya çeşitlerine ek olarak plastik kaplarda bulunan kolonya 5 lt boyutları, bittikçe doldurulabildiği için ekonomik bir deneyim sunar. Kolonya litrelik şişelerde tercihinizi bekleyen seçeneklerinin yanında seyahat çantalarınızda, ofis çekmecelerinizde yer verebileceğiniz mini kolonya şişeleri ise her an yanınızda taşımanıza olanak sunar. Şişe formu ile karşınıza çıkan ürünlerle birlikte sprey tasarımlı kolonyalar da büyük bir kolaylık sağlar. Ortamdaki virüsleri yok etmek ve yaşam alanlarınızın güzel kokmasını sağlamak için sprey kolonya çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede küçük bir dokunuşla ortamdaki havayı ferah ve temiz hale getirmek pratik ve kolay hale gelir. Kaliteli, pratik kullanımlı ve ferah ortamlar elde etmenizi sağlayan kolonya fiyatları sayesinde de yüzünüzü güldürür. Her bütçeye hitap eden kolonya fiyatı ve cazip kampanyaları cebinizi yormaz.

Siz de tercih ve kullanım alışkanlıklarınıza en uygun kolonya fiyat seçeneklerine Çiçeksepeti güvencesiyle erişebilir, dilediğiniz kolonya siparişini anında yapabilirsiniz.