Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Koltuk Şalı ve Koltuk Örtüsü

Evlerin vazgeçilmez mobilyalarından olan koltuklar yaşam alanınızı süslerken onları istediğiniz renkle kullanabilmek ve yıpranmasının önüne geçmek istemez misiniz? ÇiçekSepeti, o çok sevdiğiniz koltuklarınızın kirlenmesini, aşınmasını ve bir süre sonra renginden sıkılmanızı engellemek adına tasarlanan koltuk şalı ve koltuk örtülerini beğeninize sunuyor. Fransız kumaş, pamuklu kumaş ve kadife kumaş seçenekleriyle sağlıklı kullanım sağlayan koltuk örtüsü modelleri hem yaz hem de kış aylarında kullanım imkanına sahip. Koltuk örtüleri ve şalları koltuklarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmanıza yardımcı oluyor. ÇiçekSepeti sayesinde, benzer tarzdaki tüm koltuklara uyum sağlayan koltuk örtüsü modellerini uygun fiyatlardan faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Köşe Takımları ve Koltuk Takımları İçin Koltuk Örtüsü Modelleri

ÇiçekSepeti koltuk örtüsü ve koltuk şalları modellerini her kullanıcının zevkine hitap edecek kalitede ve uygunlukta özelliklere sahip. Geniş yelpazesiyle aranan renk ve kumaş özelliklerinin birçoğunu barındıran koltuk örtüleri koltuğun tamamını ya da kirlenmeye çok müsait olan kısımlarını sararak rahat kullanım sağlıyor. Özellikle modern tarzdaki birçok koltuk modeliyle uyumlu olan koltuk örtüleri ve koltuk şallarını köşe takımlarında kullanmak da mümkün. Yumuşak kumaşların tercih edilmesi sayesinde hem kullanıcı hem de koltuklar için güvenilir kullanımı artırıyor. Küçük çocuğu veya bebeği olan kullanıcıların tercih edebileceği pamuklu koltuk örtüleri en sağlıklı seçeneklerden biridir. ÇiçekSepeti belirli koltuk ölçülerini dikkate alarak sunduğu koltuk örtülerinin kullanıcılarının ihtiyacına hitap etmesine özen gösteriyor.

Rengarenk Koltuk Şalları

Koltuk şalları tıpkı koltuk örtüleri gibi birçok eve tazelik katanlardan. Koltuk örtülerine göre daha fazla sayıda ve daha canlı renklerin kullanılması sayesinde evine genç, dinamik bir görüntü katmak isteyenlere hitap ediyor. Bir köşede duran koltuğun üzerindeki bu canlı koltuk şalları evin havasını değiştirmek ve samimiyet katmak için yeterli oluyor. Tamamen el yapımı patchwork koltuk şallarına ÇiçekSepeti ile ulaşmak çok kolay. Üstelik sadece koltuğunuzu süslemek için değil soğuk kış günlerinde dizlerinize sararak soğuktan korunmak için de size eşlik edebilecek bir tasarım. Akrilik ip kullanımıyla tasarlanan koltuk şalları farklı renk ve desen seçenekleriyle evlere sıcaklık katmak için ÇiçekSepeti'nde kullanıcılarını bekliyor.

Koltuk Örtüleri Evinize Konfor ve Yenilik Getiriyor

Koltuk örtüleri, koltuk takımı veya köşe takımı aldıktan hemen sonra araştırılmaya başlanan ürünler olarak dikkatleri çekiyor. Koltuklara yemek, kahve gibi içeceklerin dökülmesi veya sigara külü gibi anında koltuk yüzeyini deforme eden maddelerin dökülmesi birçok kullanıcının kabusu. Koltuğun yüzeyine ve içine işleyen kirlerin temizlenmesi çok zor ve zahmetli olduğundan koltuk örtüleri bu gibi sorunlar için adeta kahraman rolü üstleniyor. Koltukları direkt olarak uğrayacakları zarardan koruyan koltuk örtüleri kolay temizlenebilir yapıya sahip oldukları için yıkanıp defalarca kullanılabilir. Likralı kumaşla üretilen koltuk örtüleri birçok modeldeki koltuklar için uyumludur. Yan ve arka kenarlardan koltuğu tam anlamıyla sardığı için kayma ve çıkma gibi durumlar engelleniyor. Rahat kullanımıyla konfor sağlayan ve birçok rengiyle evlere yenilik katan koltuk örtüleri sağlam yapısıyla uzun süreli kullanım için elverişli.

Koltuk Örtüleri ve Koltuk Şalları Uygun Fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde

Kılıfsan tarafından Fransız, kadife ve pamuklu kumaşlarla üretilen koltuk örtüleri ve Pafuli Atölyesi'nin tasarladığı şık el örgüsü koltuk şalı modelleri ÇiçekSepeti'nde! Yaz kış rahatça kullanılabilecek koltuk örtüleri yakma, tahriş etme ve alerji yapma gibi olumsuz etkilerden teninizi koruma özelliğine sahip. Kış aylarının vazgeçilmezi koltuk şalları ise üzerinize alıp sıcaklığını hissedebileceğiniz modelleriyle ihtiyacınız karşılıyor. Her yaşam alanına tazelik katacak koltuk örtüsü ve koltuk şalı modellerine ÇiçekSepeti ile ulaşmak çok kolay. Uygun fiyat ve hızlı teslimat sürecinin keyfini çıkararak hemen sipariş verebilirsiniz.