İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kompedan

Yoğun bir iş gününün ardından giyilen eşofman takımları ev ortamında rahatlık sunar. Hafif kumaş dokusu ile evdeki konforu artıran eşofman takımları kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanan modelleriyle beklentileri karşılar. Eşofman takımlarının yanı sıra ev ortamında konfor sunan bir diğer parça ise pijama takımı modelleridir. Pijama takımları yumuşak kumaş dokusu sayesinde hareket özgürlüğü sağlar.

Hareket Kabiliyetinizi Sınırlandırmayan Rahat Eşofman Takımları

Eşofman seçiminde rol oynayan faktörlerden biri ürünlerde kullanılan kumaş kalitesidir. Eşofmanların hava alması terlemeyi önler. Bu sayede terlemeye bağlı koku oluşmaz. Ev ortamında rahat etmek isteyen kadın ve erkeklerin tercihleri arasında yer alan eşofman takımları vücuda yapışmaz ve bu sayede eşofmanların içerisinde rahatlıkla hareket edilebilir. Kompedan eşofman takımı ev işlerini yaparken de kolaylık sunar.

Ev kıyafeti olarak değerlendirilebileceği gibi dışarıda da giyilebilen eşofmanlar, yürüyüş yaparken de kullanılabilir. Yürüyüşün yanı sıra market alışverişi ve diğer kişisel işleri hızlı bir şekilde bitirmek için tercih edilen uygun fiyatlı Kompedan ürünleri, dolabınızın kurtarıcı parçaları arasında yer alır. İç giyimden spor giyime kadar uzanan geniş yelpazesi ile Kompedan ürünleri, ihtiyacınız olan her anda yanınızda olur. Sporcu taytı gibi alternatif kıyafet seçenekler genellikle egzersiz yaparken tercih edilir. Taytlar ve bralar, spor yaparken dikkatinizi dağıtmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede spor esnasında hareketlere konsantre olmanız kolaylaşır.

Uzun Süre Severek Giyeceğiniz Konforlu Pijama Takımları

Kompedan pijama takımı modelleri rahat bir uyku için tercih edilen kıyafetler arasında yer alır. İki parça halinde sunulan pijama takımları çok dar ya da çok bol değildir. Bedeninize tam olarak uyum sağlayan indirimli Kompedan ürünleri, her mevsim rahatlıkla giyilebilir. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olan yeni sezon Kompedan takımlar, kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süre kullanılabilir. Kompedan fiyatları ürünlerin özelliklerine göre belirlenir. ÇiçekSepeti’nde Kompedan kampanya dönemlerini takip edebilir, aradığınız outlet Kompedan ürünleri ve diğer fırsatlara online olarak ulaşabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.