İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Konak Çiçek Siparişi

Her özel veya sıradan güne uyum sağlayan hediye yüzyıllardır çiçektir. Hastalıkta sağlıkta, kötü güne destek olmak için ya da iyi bir haberi tebrik etmek için çiçekler her zaman hayatın önemli yerindedir. Birçok söz ve duyguyu ifade etmeyi sağlayan çiçekler; yapacağınız buket, saksı, çiçek türü ve çiçek renkleri seçimi konusunda zevkinizi de karşı tarafa sunmanın iyi bir yoludur. ÇiçekSepeti, İzmir'in Konak ilçesi çiçekçileri ile bir araya gelerek istediğiniz siparişi aynı gün teslim ediyor. Konak'a çiçek göndermek için size ve sevdiklerinize en yakın çiçekçi ÇiçekSepeti, bir tık uzağınızda yer alıyor. Üstelik sadece Alsancak, Güzelyalı, Pasaport semtleri ya da Kemeraltı hanları veya Basmane fuar alanlarına değil, tüm Konak bölgesine en hızlı şekilde çiçeklerinizi ulaştırıyor.

İzmir - Konak Çiçekçileri

Konak, İzmir'in en popüler meydanı olan Konak Meydanı dışında daha birçok simgeleşmiş alana ev sahipliği yapar. 1.5 km'den fazla uzunluğa sahip, yürüyüş sonrası çimleri üzerinde keyifle dinlenilebilen Kordon, sizi 155 basamak merdivenden kurtarıp en güzel manzaralardan birine ulaştıran Tarihi Asansör, Kemeraltı Çarşısı, birçok önemli müze, Pasaport iskelesi ve çevresinden izlenen gün batımı Konak'ı tanımlayan yerlerden sadece birkaçı. İzmir'in en kalabalık nüfusuna sahip ilçelerinden biri olan Konak çiçekçi bakımından da oldukça zengin bir bölge. İzmir/Konak çiçek siparişi için ÇiçekSepeti Konak şubesi size en yakın ve en çok seçeneğin bulunduğu şube olarak aynı gün teslim çiçek siparişleriniz için en taze çiçekleri buluyor. İzmir-Konak'a çiçek gönder diye aratmak yerine direkt Çiçeksepeti'nin websitesine veya mobil uygulamasına girebilirsiniz. Hayal ettiğiniz çiçek ya da aranjmanı Konak çiçekçilerinin farklı seçenekleri ile bulabilir, ÇiçekSepeti hızı ve güvencesiyle sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Konak'ta!

ÇiçekSepeti ile çiçeklerinizi Konak ilçesinin her bir semtine, isterseniz aynı gün isterseniz belirlediğiniz gün ve saatte gönderebilirsiniz. Size en yakın çiçekçiler arasından seçim yapmak zorunda kalmadan, Konak çiçekçilerini bir arada bulabileceğiniz platform sayesinde aklınızdaki çiçeği bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş dağıtım ağından yararlanarak, ister mobil uygulama üzerinden ister websitesi ile ÇiçekSepeti'nden hediyenizi hemen seçebilir, online sipariş kolaylığının tadını çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.