İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Konya Çiçek Siparişi

Sevdiklerimizi mutlu etmek istediğimiz anlarda ilk aklımıza gelen jestlerden biri çiçek göndermektir. Çiçekler uzakları yakın eder ve kalpleri birbirlerine yaklaştırır. Konya’ya çiçek göndermenin en hızlı ve kolay yolu ise online çiçek siparişi vermektir. Konya’da yaşayan sevdikleriniz için internetten çiçek siparişi vererek yüzlerce çiçekten dilediğinizi fotoğraflarına bakarak seçebilirsiniz.

Mevlana şehri Konya, ülkemizin yüzölçümü bakımından en büyük ilidir. Önemli medeniyetlerin başkentliğini yapan şehrin tarihi önemi büyüktür. Bununla birlikte 2012 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi'ne dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük ile girmiştir. Parkları ve türbeleri ile her yıl hatırı sayılır sayıda turist çeken Konya’nın yemekleri de dillere destandır. Düz ovaların genişçe yer kapladığı Konya’da karasal iklim hakimdir. Ancak şehri yeşillendiren Tropikal Kelebek Bahçesi’nde 98 türe ait 20.000 adet bitki bulunur.

Konya Çiçekçi

En taze ve güzel çiçek aranjmanları ile sevdiklerinizi mutlu etmeniz için her gün aynı motivasyonla çalışan Konya çiçekçileri, Selçuklu’dan Meram’a, Karatay’dan Ereğli’ye geniş teslimat ağları ile her an onların yanında olduğunuzu hissettirmenize yardımcı olurlar. Konya’ya şehir içinden ya da şehir dışından çiçek göndermek istediğiniz her an internette Konya Ereğli çiçekçi gibi aramalar yapmak yerine ciceksepeti.com adresini ziyaret edebilir ve ÇiçekSepeti Konya şubesinin en güzel çiçeklerini sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz.

Aynı ekip ruhunu taşıyan Konya Çiçek Sepeti şubeleri, işinin ehli çiçekçilerin hazırladıkları en güzel orkideler, güller, gerberalar, papatyalar, saksı çiçekleri ve özel tasarım teraryumlar ile tüm özel günleri daha da mutluluk dolu kutlanır kılıyor. ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz çiçek aranjmanını fotoğraflarına bakarak seçebileceğiniz gibi siparişinizin yola çıkma ve teslim edilme süreçlerinden de haberdar edilirsiniz.

Konya Çiçek Sepeti

Konya çiçek siparişi için size en yakın çiçekçi her zaman ÇiçekSepeti’dir. Siz de dilediğiniz her an çiçek siparişinizi planlayabilir, çiçeğinizi dilerseniz aynı gün teslimatlı dilerseniz de ileri bir tarihte gönderilmek üzere sipariş edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Konya ile Konya' da yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçekle mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSepeti.com' un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Konya' da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi taze haliyle teslim edelim. Türkiye'nin online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.