İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Köpek Aksesuarları

Köpeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım, aksesuar ve eğitim ürünleri yüzlerce farklı seçeneklerle sizleri bekler. Evcil hayvanınızın kontrolünü ve güvenliğini sağlamak için köpek tasması ürünleri içinde farklı malzemelerden üretilen birçok ürünü değerlendirebilirsiniz. Oldukça şık ve sevimli ayrıntılara sahip künyeler, köpeğinizin ismini yazabileceğiniz farklı seçeneklere sahiptir. Bakım konusunda ise en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri tüy alıcılardır. Köpeğinizin üzerindeki tüyleri almaya yarayan ürünlerden koltuk veya kıyafetleriniz üzerindeki tüyleri temizlemeyi sağlayan ürünlere dek birçok ürün seçenekleriniz içinde yer alır. Aynı zamanda köpeğinizin sizinle olan iletişimini kuvvetlendirmek için eğitim ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Köpeklerin ve sahiplerinin bakım konusunda ihtiyaç duyduğu her türlü ürüne ÇiçekSepeti güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarımlara Sahip Köpek Aksesuarları

Köpeğiniz için sevimli detaylara sahip bandanalar kullanabilirsiniz. Üzerinde renkli çizgi karakterlerle birlikte pati gibi hayvanlara özgü tasarımların yer aldığı bandanalar, her boyuttan köpek için birçok seçenek içerir. Bandanalara ek olarak farklı renk seçeneklerine sahip köpek papyonu modellerini de inceleyebilirsiniz. Ayrıca evcil hayvanınızın ismini yazabileceğiniz köpek tasma künyeleri ile birlikte kulübesi üzerine asabileceğiniz ve size özel isimlendirilebilen tabelaları da değerlendirebilirsiniz. Köpekler, dışarıda geçirdiği vakitlerde evde biriktirdiği enerjisini yoğun bir şekilde koşarak harcamaya çalışır. Bu süreçte evcil dostunuzun rahatlığı için köpek soğutucu yelek ürünlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Özellikle küçük cins köpekler için tercih edilen ürünler arasında tulum kıyafetler bulunur. Küçük ve orta ırklar için kullanabileceğiniz köpek tulumları, kış aylarında köpeğinizin soğuklardan korunmasına büyük oranda yardımcı olur. Tasma çeşitleri ise klasik boyun tasmalarına ek olarak köpeğin bedenini saran ve rahat hissetmesini sağlayan seçeneklere sahiptir. Eğitim için tasarlanan tasmaların ağızlık gibi işlevsel ayrıntıları ile eğitim anında köpeğinizin tam kontrolünü sağlayabilirsiniz. Yolculuklarda köpeklerin güvenle taşınmasını sağlamak için köpek taşıma kafesi ürünleri büyük bir kolaylık sağlar. Köpeğinizin boyutlarıyla uyumlu kafesleri edinerek rahat bir yolculuk yapmasına yardımcı olabilirsiniz. Araba bagajları için üretilen köpek bagaj kapağı veya örgü iplikten üretilen araba bölme setlerini de aracınızda kullanabilirsiniz. Bagaj ürünleri ile evcil hayvanınızın bagajdan ön bölümlere geçmesi engellenerek hem siz hem de köpeğinizin için güvenli bir yolculuk ortamı oluşur.

İşlevsel Köpek Bakım Ürünleri

Tüylü bir vücut yapısına sahip olan köpekler, ev içerisinde birçok alana ve kıyafetlerinize tüylerini bırakabilir. Yapışkanlı köpek tüy toplama rulosu ürünleri ile tüylerin neredeyse tamamını kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Tüy dökülmesini engellemek için ise köpek tüy tarama fırçalarını kullanarak dökülme öncesinde tüyleri köpeğin bedeninden alabilirsiniz. Köpek bakımında dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de tırnak kesimidir. Sizinle oynadığı oyunlarda vücudunuza zarar vermemesi için tırnaklarının uçlarını kolaylıkla kesebileceğiniz köpek tırnak makasları seçenekleriniz arasında yer alır. Köpeklerin tırnak biçimlerine uygun olarak tasarlanan tırnak makasları arasında güvenli bir kesim için ışık ve büyüteç gibi aksamların yer aldığı ürünler bulunur. Köpeklerin ayakları için uygulayabileceğiniz bir başka bakım aksesuarı ise köpek pati temizleme kovası ürünleridir. Yürüyüşe çıkardıktan sonra kirlenen patilerini özel fırçalı temizleme kovaları ile kısa sürede temizleyebilir ve dışarıdaki kirin eve taşınmasını engelleyebilirsiniz.

Henüz süt içme dönemini bitirmeyen ancak zorunlu durumlardan ötürü sahiplenilen yavru köpekler, mamaya geçmeden önce özel sütlerden içmelidir. Köpeklerin ağız yapısına uygun şekilde tasarlanan köpek biberon setleri ile beslenmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Dışarıda sıklıkla vakit geçiren ve topraklı alanlarda çokça oynayan köpekler için köpek bakım şampuanı ürünlerini kullanabilirsiniz. Köpeklerin kürklerine ve cildine göre özel kimyasallar içeren bu şampuanlar etkili bir temizlik için tercih edilebilir. Köpek bakımının en temel unsurlarından biri olan beslenme ihtiyacı için birbirinden farklı tasarımlara sahip köpek mama ve su kabı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Üzerinde sevimli tasarımların da yer aldığı mama ve su kapları içerisinde seramik ve paslanmaz çelik gibi kaliteli malzemelerden üretilen birçok ürün bulunur.

Köpekler İçin Birbirinden Özel Ürünler ÇiçekSepeti’nde!

Birçok köpeğin sevdiği aktiviteler arasında araba yolculukları bulunur. Aracınızın arka koltuğunda oturmaya alıştırdığınız köpeğiniz için araba koltuk örtülerini tercih edebilirsiniz. Köpeğin tüylerinin ve patilerindeki kirlerin araca taşınmasını engelleyen bu ürünler aynı zamanda ön iki koltuk arasındaki boşluğu kapatan özel tasarımlara sahiptir. Bu sayede ön koltuklara doğru geçiş engellenerek sürüş güvenliği de sağlanır. Köpek cinslerinin birçoğunun oyun oynamak ve hareketli etkinliklerle arası iyidir. Köpeğinizin mutlu bir şekilde oyun oynayabilmesi için köpek oyuncak modellerini kullanabilirsiniz. Kemik ve tavuk gibi yiyeceklerin tasarımına sahip oyuncaklara ek olarak küçük köpeklerin hareket alanını genişletmek için köpek rampası ürünlerini koltuklar üzerinde değerlendirebilirsiniz. Köpeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz köpek kulübesi, bakım ürünleri, tasmalar ve oyuncaklar gibi birçok ürün yüzlerce seçeneğe sahip. Siz de köpeğinizin mutluluğunu artırmak ve konforlu bakım ürünleri ile keyifli bir bakım sağlamak için ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyebilir, ÇiçekSepeti güvencesi ile tek tıkla sahip olabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.