İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Köpek Bakım Ürünleri

İnsanların en yakın dostlarının başında gelen köpekler sıklıkla bakıma ihtiyaç duyarlar. Tırnaklarından tüylerine kadar düzenli olarak bakım görmeleri sağlıkları için de önemlidir. Yaşam süreci boyunca köpeklerin tüy bölgesinde farklı mikroorganizmaların birikmesi söz konusu olabilir. Bu organizmaların uzaklaştırılması için tüy bakımı gerekir. Aksi takdirde köpeklerin tüylerinin içinde bulunan ve derisiyle direkt olarak temas eden organizmalar köpeğin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Tüy bakımı kadar köpeklerin tuvalet eğitimi gibi önemli alışkanlıkları için de farklı ekipmanlar kullanılır. Patili dostlarımızın bakımlarını en iyi şekilde yapmak ve tüm bakım süreçlerini kolaylaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Köpek Bakım Ürünleri Nelerdir?

Köpeklerin bakımı için önemli olan noktaların başında tüyleri gelir. Düzenli olarak yıkanması tüy bakımı için çok önemlidir. Yıkama işlemi yardımcı olsa da belirli durumlarda köpeklerin tüyleri olması gerekenden daha fazla uzayabilir. Uzun tüyler sebebiyle hem köpeklerin konforu etkilenir hem de hijyen sorunları ortaya çıkabilir. Tüm bu sorunların önüne geçmek için köpek tüy kesme aletleri kullanılır. Ayarlanabilir boy seçeneğiyle köpeklerin tüylerini, gereken uzunlukta kesen bu aletler pratik kullanım imkanı sağlar. Üstelik tüylerin tamamını eşit miktarda kestiği için hoş bir görünüm oluşturur. Tüy kesme işleminden sonra köpeklerin tüyleri yeniden canlanır ve parlak bir görünüm kazanır.

Köpek bakımı sırasında görülen durumlardan biri de pire oluşumudur. Köpeklerin doğal deri yapısı gereği görülen pirelerin engellenmesi için farklı ürünler kullanılabilir. Pire önleyici ürünlerin köpeklerde ense bölgesine uygulanması en doğru seçenektir. Ense bölgesinde sürekli olarak bulunan tasmaların pire birikimine sebep olmaması için pire karşıtı özelliklere sahip tasmaların kullanılması köpeklere büyük avantaj sağlar. Bu şekilde tasarlanmış pire engelleyici tasmalar sayesinde köpeğinizi pirelerden uzun süreler boyunca rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Eğitici Köpek Bakım Malzemeleri

Köpeklerin evcil hayata daha iyi uyum sağlaması için farklı eğitimler verilir. Bu eğitimlerden biri olan tuvalet eğitimini tüm köpekler üzerinde daha etkili şekilde uygulayabilmek için kullanılan köpek tuvaletlerinin uygun yapıda olması gerekir. Özellikle eğitim aşamasında kullanılan tuvaletlerin ortopedik olması köpeklerin tuvalet alışkanlığı kazanmasını kolaylaştırır. Ortopedik köpek tuvaletleri ilerleyen süreçlerde de köpeklerin sorunsuz şekilde tuvalet kullanmasını sağladığı için avantajlıdır. Köpeklerin tuvalet için doğru yeri öğrenebilmesi için uygun kokuları içeren solüsyonlar da eğitim sürecinde tercih edilebilir. Bu kokular sayesinde köpeklerin tuvaletlerini bulması ve her ihtiyaç durumunda kullanmaya başlaması özellikle yavru köpeklerin eğitimi için avantaj sağlar.

Köpeklerin eğitimi sürecin özellikle yavru köpekler sahiplerinin yanından her an ayrılabilir. Dış ortamlardaki ilgi çekici unsurların peşine düşen köpeklerin kaybolması özellikle yavruluk döneminde çok kolay olabilir. Bu gibi durumları engellemek için köpek kayıp önleyici cihazlar tercih edilebilir. Köpeğinizin tasmasında bulunan bir adet verici sürekli olarak köpeğinizin konumunu gönderir. Tüm akıllı telefonlar üzerinde kullanılan uygulamalar sayesinde köpeğinizin kaybolması durumunda yerini kolayca tespit edebilir ve kaybolmasını önleyebilirsiniz.</p>

Köpek Bakım Ürünlerinde Avantajlı Fiyat Seçenekleri ÇiçekSepeti’nde!

Köpek bakım ürünleri çok çeşitli kullanım alanlarına uygun olabilir. Tercih edilen ürünlerin sahip olduğu özelliklere ve kullanım alanlarına bağlı olarak fiyat seçeneklerinde de çeşitlenme görülebilir. Özellikle sık kullanılan kene ve pire engelleyici ürünler çok sayıda çeşide sahiptir. Ürünler arasında seçim yaparken köpek bakım ürünleri fiyatları da dikkate alınmalıdır. Farklı ürün seçenekleri arasından filtreler kullanılarak en uygun özelliklere sahip seçenekler bulunabilir. Siz de köpeğinizin bakımını eksiksiz şekilde yapmak için gereken ürünlerin tamamını avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!</p>

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.