İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

643 ürün bulundu.

Köpek Eğitim Malzemeleri

Köpek eğitimi, ailenizin bir bireyi olan sevimli dostlarınızla bir arada rahatça yaşayabilmeniz açısından büyük önem taşır. Köpek eğitiminde kullanılan malzemeler köpeğinizle ortak bir dil oluşturmanızı sağlar. Son derece zeki ve duygusal olan köpekler, sevgi ve biraz sabırla kolayca eğitilebilir. Ev içerisinde ya da dışarıda nasıl davranması gerektiği konusunda eğitilen köpekler kendilerini güvende ve mutlu hisseder. Köpek eğitim ekipmanları tuvalet eğitiminden itaat eğitimine kadar farklı ürün seçeneklerinden oluşur. En iyi köpek eğitimi malzemelerine ÇiçekSepeti’nin zengin ürün gamından ulaşabilir, ihtiyacınız olan eğitim ürünlerini online sipariş verebilirsiniz.

Köpek Eğitim Malzemeleri Nelerdir?

Her köpeğin kendine has karakteristik özellikleri bulunur. Köpek eğitim malzemesi seçerken yaş ve ırk özelliklerinin yanında karakteristik özelliklerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Ailenize yeni katılan köpeğiniz için öncelikle kendini güvende hissedeceği, uyuması ve dinlenmesi için gerekli bir yaşam alanı oluşturmalısınız. Köpeğinizin büyüklüğüne göre seçebileceğiniz köpek eğitim kafesi ile ona ait bir yaşam alanı yaratabilir, tuvalet eğitiminde de bu üründen yararlanabilirsiniz.

Köpek eğitiminde kullanılan en temel malzemelerden biri olan tasmalar, özellikle dışarıda birlikte yaptığınız gezintilerde onu kontrol edebilmenize yarar. Köpek eğitim tasması ile köpeğinize otur, kalk, dur veya yürü gibi komutları öğretebilirsiniz. Köpeğinizi öğrenme sürecinde cesaretlendirmek için köpek ödül mamaları kullanabilirsiniz. Köpeklerin gün içerisinde enerjileri atmak için hareket etme ihtiyaçlarını köpek eğitim oyuncakları ile oyun ve eğitime çevirebilirsiniz.

Seslere karşı son derece duyarlı olan köpeklerin pozitif öğrenme süreçleri için düdük, zil ve clicker gibi aparatlar bulunur. Boyuna takılabilen köpek eğitim düdüğü modelleri, dış mekanlarda köpeğinizi eğitirken rahat hareket etmenizi sağlar. Köpek zili, yemek saati gibi ufak hatırlatmaları öğretmek için kullanılır. Çıkarttığı özel ses ile clickerlar köpeğinize getirme, yakalama, yuvarlanma ve oturma gibi farklı komutları öğretmenize yardımcı olur. Eğitim için kullanılan köpek malzemeleri tek tek veya köpek eğitim seti olarak satışa sunulur.

Köpeklerin temel eğitimleri için gerekli malzemelerin dışında cinsine göre farklı eğitimler için de profesyonel köpek eğitim malzemeleri bulunur. Eğitim amacınıza göre seçebileceğiniz köpek ısırma kolluğu, atlama aparatı gibi ürünler de daha ileri seviye eğitimlerde kullanılır.

İşinizi Kolaylaştıran Köpek Tuvalet Eğitim Setleri

Genellikle köpekler günde ortalama 2 kez tuvalet ihtiyacı hisseder. Özellikle ailenize yeni katılan yavru köpeklerin tuvalet gereksinimleri ev içerisinde sorun oluşturabilir. Ayrıca köpeğinizi dışarıya çıkaramadığınız durumlar ya da tatil yerlerinde kapalı mekanlarda benzer sıkıntılar yaşanabilir. Bu durumu hem köpeğiniz hem kendiniz açısından çözümlemek için köpek tuvalet eğitim setleri yardımınıza koşar.

Yıkanabilen malzemeden üretilen köpek tuvalet eğitim setleri üstü panelli, sıvıyı emen ve bakteri oluşumunu önleyen özel yüzeyi, ızgara ve toplama bölümü olarak farklı katmanlardan oluşur. Tabla kısmına ped yerleştirilen modellerin yanı sıra üst kısmı yapay çimden oluşan modeller de bulunur. Tuvalet eğitim setini evinizde köpeğiniz için belirlediğiniz sabit bir alana koyabileceğiniz gibi köpek eğitim kafesi içerisine de yerleştirebilirsiniz.

Köpek tuvalet eğitim malzemeleri arasında sadece ev içerisine göre değil dış mekanlarda da kontrol edebileceğiniz ürünler bulunur. Köpek tuvalet eğitimi sprey veya damlası ev içerisinde ya da dışarıda köpeğinizi tuvalet için yönlendirmenizi sağlar. Köpeğinizin tuvaletini yapmasını istediğiniz yere birkaç damla damlatmanız ve köpeğinize de koklatmanız yeterli. Kullan at ürünler arasında yer alan köpek tuvalet pedleri yine koku üzerinden köpeğinizi yönlendirerek tuvalet ihtiyacı için eğitmenize yardımcı olur.

Köpek Eğitim Ürünleri ile Kısa Sürede Profesyonel Eğitim

Köpek eğitim ürünleri ve doğru adımlar ile köpeğinizin öğrenme süreci hızlanır. Her köpek için değişen öğrenme sürecini göz önünde bulundurmalı ve onları her doğru adımlarında ödüllendirerek motive etmelisiniz. Köpek eğitiminde kullanılan özel ürünleri kendi köpeğiniz için alabileceğiniz gibi köpek sahibi olan dostlarınıza da bu ürünlerden hediye edebilirsiniz. Köpek eğitim malzemesi fiyatları, ürünün marka ve modeline göre her bütçeye uygun geniş seçeneklerden oluşur. Sevimli dostlarınızın eğitimi için ucuz ve en iyi köpek eğitim ürünlerine ÇiçekSepeti güvencesiyle ulaşabilir, onlar için en uygun ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.