İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Köpek Elbisesi

ÇiçekSepeti, evcil hayvanlar için özel olarak üretilen giyim tekstil ürünlerini hızlı ve güvenli şekilde sizlere ulaştırıyor. Birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip modeller kullanışlı özellikleri ile ön planda. Köpeklere uygun olan ürünler farklı kullanım alanlarına sahip. İç mekanda giydireceğiniz ürünler de açık alanda tercih edecekleriniz de niteliksel anlamda çeşitlilik içeriyor. Belli kullanım amacına hizmet edenleri ya da genel kullanıma hitap edenleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerin ana materyalleri, dokuları, kalıpları, boyutları, işlevsellikleri, renkleri, desenleri, dayanıklılıkları ve aksesuar detayları marka ve modele göre değişkenlik gösteriyor. Köpek elbisesi fiyatları hem ürünlerin bu tür özelliklerine hem de özel kampanyalara göre belirlendiğinden, kıyafetler arasından beklentileri en iyi şekilde karşılayanları satın alabilirsiniz.

Köpek Elbisesi Çeşitliliği

Evcil hayvan kıyafetleri denildiğinde köpek elbiseleri ilk akla gelenlerden oluyor. Sweatshirt modelleri, tişörtler, anoraklar, yağmurluklar, köpek külotları, pijama setleri, tulumlar şeklinde uzayan listeden seçiminizi yapabilirsiniz. Stilistik detaylar farklı modeller anlamına geliyor. Örneğin hayvan desenli köpek kıyafetleri, kapüşonlu köpek elbiseleri, yastıklı uyku tulumları, puantiyeli modeller, oval yakalı veya ponponlu köpek kazakları, grafiti desenli ürünler en fazla rağbet görenlerden. Pamuk, polar, polyester gibi malzemelerden imal edilen ürünleri önerilen yöntemlerle yıkayarak uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

İşlevsel Köpek Çorapları ve İç Çamaşırları

Hijyen söz konusu olduğunda köpek iç çamaşırları ön plana çıkıyor. Küçük boydan büyük bedene değin farklı kalıpları bulunan köpek külotları da farklı özelliklere sahip. Elastik yapılı, ayarlanabilir bel kemeri detaylı, çamaşır makinesinde yıkanabilir modeller konforu artırıyor. Bel çevresi ve kiloyu ölçerek köpek regl külotu seçimi yapabilirsiniz. Kimi ürünlerin paket içeriğinde iç çamaşırı ile birlikte köpek pedi de mevcut. İç çamaşırları gibi, çoraplar da konforu ve hijyeni artırıyor. Patilerin korunması gerekiyorsa bot, çizme ya da çorap türevi ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca mobilyaların, zeminin zarar görmesini önleme ve yürümeye, koşmaya bağlı ses oluşumunu engelleme gibi işlevleri de bulunuyor. Evde kullanım için ön bölümü sağlam ve tabanı kaymaz nitelikli olanları inceleyebilirsiniz. Pati yaralanmalarında ve açık alan kullanımında kalın, cırt cırtlı, kauçuk tabanlı, hava alabilen yapılı, köpek yürüyüş botlarını düşünebilirsiniz.

Köpek Kıyafeti Seçim Önerileri

Küçük ırk köpek kıyafetleri ve büyük beden modeller üretildiğinden köpeğinize ideal biçimde yakışacakları rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu noktada, köpek bedeni nasıl ölçülür sorusu devreye giriyor ve köpeğin sırt, göğüs ve boyun ölçüsünü almanız gerekiyor. Standart kesim tişört ve kazak bedeni belirlerken, tasma altından kuyruğun başlangıcına kadar sırt bölgesini ölçerek gövde bilgisini edinebilirsiniz. Kilo ölçümünü de yaptıktan sonra ürünlerde belirtilen ebat bilgileri arasından uygun olanı satın alabilirsiniz. Beden belirleme sürecinin modele göre farklılaştığından ürün açıklamalarını inceleyerek satın almanız büyük fayda sağlıyor.

Köpek Yağmurlukları ve Anorakları

Köpek montları ve yağmurluklar iklim şartlarının negatif etkilerine karşı koruma sağlıyor. Bu ürünlerle özellikle serin geçen bahar ayları ile soğuk geçen kış mevsiminde köpeğinizle uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Uzun bacaklı ya da yelek kesim modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Çift kat kumaşlı, elyaf materyalli, fosforlu, ıslanmaz yapılı ürünler hayli ilgi çekiyor. Rüzgar geçirmez, havadar, bilekten cırt cırtlı, gövdesi ayarlanabilir, kapüşonlu, arka bacak korumalı olanlar da sıkça tercih edilenlerden. Açık alan kıyafetleri korumanın yanı sıra kir ve toz birikmesini de önlüyor. Reflektörlü köpek yağmurlukları ile evcil dostlarınızın karanlıkta maksimum görünürlükte olmasını sağlayabilirsiniz. Evcil köpeklerin iklim şartlarına tepkileri daha farklı olabildiğinden, markalar bu tür tasarımların maksimum fayda sağlamasını amaçlıyor. Farklı marka, model ve özelliklerdeki köpek elbiseleri ÇiçekSepeti'nde! Gereksinimleri en iyi şekilde karşılayacak seçkileri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü kolay ve güvenli biçimde hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.