Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Köpek Kafesi Çiti

Köpek kafesleri çoğunlukla demirden veya plastikten üretilir. Farklı birçok modeli bulunan iç ve dış mekanda kullanıma uygundur. Genellikle yavru köpekleri eğitmek için kullanılır. Tuvalet eğitimi gibi birçok eğitimi köpek kafesi çiti yardımıyla verebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Köpek Kafesi Çiti Modelleri

Plastik köpek kafesi çeşitleri sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Ürünlerin hemen hepsi kolay bir kuruluma sahiptir. Kurulumun ardından sabit konumlandırarak köpeğinize özel bir alan ayırabilirsiniz. Sabit modellerin yanında tekerlekli olanlar yer alır. Bu modeller çiti bir yerden diğer yere götürmede kolaylık sağlar.

  • Köpek kafesi çiti satın almadan önce köpeğinize uygun olup olmadığını göz önünde bulundurmanız önem taşır. Çok hareketli yavrularda eğitim için tekerlekli modeller zorluk yaşatabilir. Özellikle bahçede ve benzeri dış mekanlarda sabit olan modeller tercih etmeniz konfor ve güvenlik açısından kolaylık sağlar.
  • Çitler çeşitli tasarımlarda ve renklerde üretilir. Ürünün işlevselliğinin yanı sıra tasarımını göz önünde bulundurarak evcil dostunuz için özel bir alan oluşturabilirsiniz.
  • Yavru köpeklerde eğitim için genellikle plastik tasarımlar tercih edilirken yetişkin köpeklerin kontrolü veya eğitimi için demir tasarımlar tercih edilir. Bunun nedeni demirin diğer malzemelere nazaran daha dayanıklı ve sağlam olmasıdır. Bu gibi noktaları göz önünde bulundurarak sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

Köpek Kafesi Çiti Fiyatları

Alanının önde gelen markaları tarafından farklı birçok model kullanıcılarla bir araya getirilir. Bu modeller gerek malzeme gerekse renk ve boyut olarak farklılık gösterir. Köpek kafesi çiti fiyatı hemen her bütçeye hitap eder fakat markaya ve ürünün kalitesine göre fiyatlarda değişiklikler olabilir.

Oyun oynamayı seven hareketli bir evcil dostunuz varsa panel köpek kafesi çiti tavsiyesi verilebilir. Panel modeller geniş tasarımlara sahip olduğundan köpeğin hareket kabiliyetini etkilemez ve rahatlıkla hareket etmesini sağlar. ÇiçekSepeti’nden demir veya plastik modellere göz atarak isteğinize ve bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.