İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Köpek Kulübeleri

Köpeğiniz için şık ve kullanışlı barınma alanları yaratmak için birbirinden güzel tasarımlara sahip köpek kulübesi modellerini tercih edebilirsiniz. Bahçe, balkon ve teras gibi mekanlarda pratik bir kullanım sunan köpek kulübeleri, çeşitli boyut seçenekleri sayesinde her ihtiyaca cevap verir. En iyi köpek kulübesi tasarımlarına ÇiçekSepeti ile ulaşarak evcil dostunuz için işlevsel yaşam alanları tasarlayabilirsiniz.

Esprili Tasarımlar Sunan Köpek Kulübeleri

Köpek kulübeleri, geniş tasarım çeşitliliği sayesinde her beğeniye hitap eden modeller sunar. Ahşap ve plastik gibi materyallerle tasarlanmış kulübeler içerisinde esprili tasarımlara ulaşabilirsiniz. Kemik, köpek gölgesi ve pati gibi figürleri şık detaylarla yansıtan modeller, evcil dostunuz için eğlenceli bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Ahşap köpek kulübesi seçenekleri, doğal dekorasyon stilleri ile uyumlu bir görünüm yaratır. Suya dayanıklı plastik köpek kulübesi tasarımları, köpeğinizin açık alanlarda barınması için kullanışlı ürün seçenekleri sunar.

Farklı markaların işlevsel tasarımları arasından ucuz köpek kulübesi modellerine ulaşabilirsiniz. Birden fazla köpek için yaşam alanı tasarlarken bu modellerden ilham alarak ekonomik ve şık barınma alanları oluşturabilirsiniz. İç mekanlar için yumuşacık dolgu materyalleriyle tasarlanmış köpek yatakları kullanışlı çözümler sunar. Uygun hava koşullarında dış mekanlarda da değerlendirebileceğiniz bu ürünler, evcil dostunuz için en konforlu dinlenme alanları yaratmanızı sağlar. Renk ve desen çeşitliliği sayesinde her beğeniye hitap eden köpek yataklarıyla ucuz ve rahat barınma alanları tasarlayabilirsiniz. Köpeğinizin güneşten korunmasını sağlayan üstü kapalı tasarımlar, en keyifli uykular için idealdir.

Çok Yönlü Kullanılabilen Köpek Kulübe Tasarımları

Köpek kulübeleri, evcil dostunuzun mama ve su kaplarının entegre edilebildiği modeller içerir. Köpeğiniz kulübesinde dinlenirken ihtiyaç duyduğu her an mama su kabına kolaylıkla erişebilir. Tercihinize göre ahşap, çelik, cam ya da plastik malzemelerle tasarlanmış mama ve su kaplarını tercih edebilirsiniz. Kulübe tasarımları ile uyumlu olan bu kaplar, köpeğinizin barınma alanına hoş bir görünüm kazandırır.

Çeşitli boyut seçenekleri ile sahip olabileceğiniz köpek kulübeleri, rengarenk tasarımları sayesinde yaşam alanınıza canlı bir atmosfer kazandırır. Temizleme kolaylığı sağlayan modeller ile köpeğinizi hijyenik ve konforlu bir barınma alanıyla buluşturabilirsiniz. Minderli tasarımları tercih ederek evcil dostunuz için rahat ve işlevsel bir uyku alanı tasarlayabilirsiniz. Büyük ve küçük ırklar için özel olarak tasarlanmış köpek kulübe seçenekleri, verimli bir kullanım için ideal çözümler sunar. Bu sayede köpeğiniz kulübesinde geniş bir hareket özgürlüğü elde ederek keyifle vakit geçirir.

Isı ve Su Yalıtımlı Köpek Kulübe Seçenekleri

Açık alanlarda kullanılacak köpek kulübelerinin ısı ve su yalıtımlı olması gerekir. Köpek kulübeleri bu sayede yağmur, kar ve güneşe karşı daha dayanıklı hale gelir. Köpeğiniz zorlu hava koşullarında bile kulübesinde konforla vakit geçirsin istiyorsanız birbirinden işlevsel ve yalıtım özellikleri sunan köpek kulübe modellerini inceleyebilirsiniz. Kulübeyi, mama ve su kaplarını pratik bir şekilde temizleyerek evcil dostunuza hijyenik ve konforlu bir yaşam alanı sunabilirsiniz.

Yalıtımlı modeller; ahşap, plastik ve çelik detayları içeren çok sayıda ürün seçeneğinden oluşur. Suyun çatıda birikmesine engel olan oluklu köpek kulübe detayları, yağmurlu ve karlı iklim koşullarında konforlu bir kullanım sunar. Şık görünümleri ile ön plana çıkan bu tasarımlar, mama ve su kabı bölmeleri sayesinde evcil dostunuzun beslenme ihtiyacını karşılamasına da yardımcı olur. Köpeğinizin ihtiyaçlarına hitap eden ve ona rahat bir dinlenme alanı sunan uygun köpek kulübesi fiyatlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesini inceleyerek birbirinden şık köpek kulübelerini aynı gün teslimat seçeneğinden yararlanarak hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.