İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Köpek Mama ve Su Kabı

Köpeğinizin taze su ve mama tüketmesi için uygun kaplardan yararlanmanız gerekir. Köpek mama ve su kapları, evcil dostunuzun en rahat şekilde kullanabileceği tasarımlardan oluşur. Manuel tasarımların yanı sıra otomatik olarak çalışan mama ve su kaplarını da tercih edebilirsiniz. En iyi köpek mama kabı tasarımlarına ÇiçekSepeti’nin birbirinden şık ürünleri arasından ulaşabilirsiniz.

Mama ve Su Kabı Setlerini İnceleyin

Köpek mama kabı seçeneklerini uygun su kaplarıyla tamamlayarak evcil dostunuz için şık ve konforlu bir beslenme alanı hazırlayabilirsiniz. Set halinde satışa sunulan köpek su kabı modelleri, özel bir tepsi aracılığıyla yan yana yerleştirilebilir. Tepsiye kolaylıkla entegre edilebilen bu modelleri pratik bir şekilde yıkayarak hijyenik hale getirebilirsiniz. Ucuz ve işlevsel çözümler sunan tepsili modeller, su ve mamanın etrafa dağılmasına engel olarak köpeğinizin temiz ve düzenli bir beslenme alanına sahip olmasını sağlar. Su ve mama kabı setleri, köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarına hitap eden konforlu alanlar hazırlamak için ideal. Aynı zamanda bu şık setlerden yararlanarak köpek sahibi dostlarınız için hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Tercihinize göre çelik, ahşap, plastik ve porselen mama kaplarına yönelebilirsiniz. Ahşap modeller üzerine köpeğinizin ismini kabartmalı olarak işletebilirsiniz. Kaydırmaz tabanlı mama ve su kapları, köpeğinizin beslenmesini kolaylaştırır. Evcil dostunuza konforlu bir beslenme alanı yaratan kaydırmaz tabanlı kaplar, geniş renk yelpazesi sayesinde dekorasyon stilinizle de bütünleşir. Beslenme alanına ekleyeceğiniz kaydırmaz tabanlı mini paspaslar ile mama ve suyun dağılmasına engel olabilirsiniz. Bu sayede beslenme alanın hijyenini kolayca sağlayabilirsiniz.

Mamalar Saklama Kaplarıyla Taze Kalsın

Köpek mamaları, ambalaj açıldıktan sonra uygun koşullarda saklanmazsa bayatlamaya başlar. Bu nedenle havayla temasın kesilmesini sağlayan saklama kaplarından yararlanmanız gerekir. Pratik bir kullanıma sahip köpek mama saklama kabı modelleri, farklı boyut seçenekleri ile her ihtiyaca hitap eder. Bu ürünler, seyahatlerde de kullanışlı çözümler sunar. Set halindeki mama kaplarını tercih ederek çok yönlü olarak değerlendirebileceğiniz seçeneklere ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun köpek mama saklama kabı modelleri sayesinde evcil dostunuzun pratik ve sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Öğünlük bölmelerden oluşan tasarımlar, köpeğinize vermeniz gereken mama miktarını ayarlamanıza yardımcı olur. Farklı beslenme rejimi izlemesi gereken birden fazla köpeğiniz varsa mama saklama kapları ile doğru miktarda besleme yapabilirsiniz.

Köpek su kapları üzerine yüksek baskı kalitesiyle isim işleterek evcil dostunuza kişiselleştirilmiş bir beslenme alanı yaratmanız kolaylaşır. Platformlu mama ve su kapları, köpeğiniz için en kullanışlı beslenme çözümlerine ulaşmanızı sağlar. Ayarlanabilen platformlar, köpeğinizin konforla beslenmesine yardımcı olur.

Otomatik Köpek Mama Kabı Modelleri

Köpeğinizin taze mama ve suya her zaman ulaşmasını istiyorsanız otomatik mama kaplarını tercih edebilirsiniz. Otomatik mama kapları, kapta mama azalmaya başladığında ayarladığınız miktarı haznesinden aktarır. Bu sayede evcil dostunuz siz evde olmadığınızda bile temiz besin kaynaklarına ulaşabilir. Çeşitli markaların işlevsel çözümler sunan otomatik köpek mama kabı seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Otomatik kapların yiyecek haznelerini pratik bir şekilde temizleyerek beslenme alanının temiz ve hijyenik kalmasını sağlayabilirsiniz.

Dekorasyon stilinizle uyumlu renklerde mama kapları tercih ederek evcil dostunuza keyifli bir beslenme ortamı yaratmanız mümkün. Kemik ve köpek gölgesi gibi figürler içeren köpek mama kapları, yaşam alanınıza esprili dokunuşlar kazandırmaya yardımcı olur. Birbirinden şık ve işlevsel ucuz köpek mama kaplarını ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden hemen sipariş edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin aynı gün kargo seçeneğinden yararlanarak evcil dostunuz için kullanışlı bir beslenme alanı hazırlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.