Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Köpek Ödül Mamaları

Evcil hayvanların eğitilmesi için farklı birçok yöntem denenir. Eğitimde güzel davranışların ödüllendirilmesi davranışın tekrar edilmesini sağlar. Bu noktada köpek ödül mamaları eğitim verilirken sıklıkla tercih edilen bir ödül yöntemi olur. Bu sayede oturma ve pati uzatma gibi davranışları normalden daha hızlı bir şekilde öğretebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden ödül mamalarına göz atabilirsiniz.

Köpek Ödül Maması Çeşitleri

Genellikle evcil hayvanların eğitiminde köpek ödül maması önerilen yöntemler arasında yer alır. Ödül mamaları sayesinde yapılması beklenen davranışın en hızlı şekilde kazandırılması sağlanabilir. Bu sayede öğrenmeyle orantılı olarak davranışların pekişmesi hızlanır.

  • Özellikle yeni sahiplenilen köpeklerin eğitimi için köpek ödül maması tavsiyesi verilir. Köpekler için özel olarak üretilen mamalar sağlığa duyarlıdır. İçerisinde köpek sağlığını tehdit eden herhangi bir gıda veya madde bulunmadığı gibi sağlığa yararlı bileşenlere sahiptir.
  • Yavru köpek ödül mamaları evcil hayvan sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen mamalar arasında yer alır. İçerisindeki lifler, proteinler ve yararlı vitaminler yavrunun gelişimine fayda sağlar. Ayrıca tasdik edilmesi gereken davranışlar sergilediğinde mamayla ödüllendirilebilir.
  • En ucuz köpek ödül maması için Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen ödül mamaları çeşitlilik açısından kullanıcıların beğenisini kazanır. Mamaların içeriğinde yer alan besinler aynı şekilde markalar arasında farklılıklar ortaya koyabilir.

Köpek Ödül Maması Fiyatları

köpek ödül maması fiyatları farklı birçok bütçeye hitap edecek şekilde belirlenir. İçeriğinde yer alan besin değerine göre fiyatlarda değişiklikler gözlenebilir. Köpeğinizin damak zevkine uygun olarak dilim biftek veya doğal kuzu etli yumuşak mamalardan tercih edebilirsiniz.

Ödül mamalarının hemen hepsinde kalori miktarı düşük tutulduğundan hazımsızlık gibi durumlara sebep olmaz ve rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede evcil dostunuzun yağ kütlesinde herhangi bir artışa sebep olmadan sağlıklı bi şekilde eğitim verebilirsiniz. Farklı markaların küçük paketlerini denerken köpeğinizin en çok hangisini sevdiğine karar verebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden farklı ürünlere göz atarak detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.