Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Köpek Oyuncakları

Köpek malzemeleri arasında yer alan köpek oyuncağı çeşitleri köpeklerin oyun ve eğlence ihtiyacının yanı sıra, eğitimlerine ve sağlıklı gelişimlerine de önemli katkılar sağlar. Oyuncak satın alırken köpeğinizin ihtiyacına, yaşına, cinsine ve kilosuna uygun evcil hayvan ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Köpek oyuncağı sayesinde köpekleriniz huzurlu ve mutlu bir hayat sürerken sizinle olan iletişimleri de güçlenir. Köpek oyuncak fiyatları model ve malzemesine göre değişir. En iyi köpek oyuncağı çeşitlerine ÇiçekSepeti güvencesiyle ulaşabilir, köpeğiniz için en uygun oyuncakları online sipariş verebilirsiniz.

Eğitici Köpek Oyuncakları

Köpeklerin hem kendisine hem de çevresindekilere zarar vermemesi adına onları eğitmeniz için özel oyuncakları bulunur. Özellikle köpeğin yavru ya da genç olduğu dönemlerde sizden gelen komutları daha rahat algılayabilmesi için geliştirilen eğitici köpek oyuncakları köpeğinizle doğru iletişim kurmanıza da yardımcı olur. Eğitim için özel setler tercih edebileceğiniz gibi, köpeğinizin en sevdiği oyuncağını da belirli komutları öğretirken ödül olarak kullanabilirsiniz.

Hareketli ve sesli köpek oyuncakları köpeklerin farkındalık ve odaklanma yetilerini geliştirir. Ayrıca zeka oyuncakları da komutları daha çabuk algılamasını sağlar. Aynı zamanda köpeklerin gözlem yeteneğini önemli ölçüde geliştiren hareketli oyuncaklar farklı şekil ve boyutlarda yer alır. Oyuncağın tasarımına göre içinde ya da yan bölümünde bulunan ceplere ödül maması yerleştirilebilen eğitici oyuncaklar, köpeğinizi doğru yönlendirmenize yardımcı olur.

Eğlence ve Oyun İçin Köpek Oyuncak Çeşitleri

İlgi isteyen sevimli dostunuz için eğlenceyi doruklara çıkaran köpek oyuncakları da yer alır. Birbirinden farklı renkte ve tasarımlara sahip oyuncaklar sayesinde köpeğinizle aranızdaki bağ daha da kuvvetli hale gelir. Özellikle hiperaktif ve oyun delisi köpeğinizin rahatça koşup eğlencenin tadını çıkarmasını istiyorsanız, renkli ve ses kontrollü topları ya da frizbileri tercih edebilirsiniz. Köpeklerinizle birlikte iyi vakit geçirmek için ÇiçekSepeti’nin her bütçeye uygun ucuz köpek oyuncak çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Köpek için tasmalı oyuncaklar oyun ve eğlence sırasında köpeğinizin sıkılmamasını ve çabuk odaklanmasını sağlar. Aynı zamanda özel interaktif köpek oyuncakları sayesinde sevimli dostlarınızı daha da mutlu edebilirsiniz. Eğer oyuncaklara yeni yeni alışmaya çalışan bir köpeğe sahipseniz, öncelikle aromalı oyuncaklardan başlayarak oyunu onlar için lezzetli hale getirebilirsiniz. Yavru köpeğiniz varsa enerjisini atabileceği ve darbelere karşı uzun süreli dayanıklılığa ve birbirinden farklı figürlere sahip kauçuk köpek oyuncaklarını da gönül rahatlığıyla tercih ederek onların eğlenceli anlarına şahit olabilirsiniz.

Sağlıklı Gelişim İçin Köpek Oyuncağı Modelleri

Köpeklerin her yaş evresinde, fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin sağlığı için farklı oyuncak çeşitlerine ihtiyacı olur. Sağlıklı gelişimi destekleyen köpek oyuncağı modelleri farklı yaş gruplarına göre değişiklik gösterir. Siz de köpeğinizin yaş aralığına uygun ürünleri seçerek, onların gelişim süreçlerini doğru tamamlayabilmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Köpek kemirme çiğneme oyuncakları, köpeklerin ağız ve diş sağlığı açısından büyük önem taşır. Üç aydan 1 yaşına kadar diş çıkarma sürecini tamamlayan yavru köpekler, bu dönemde diş kaşıntılarını gidermek ısırma ihtiyacı hisseder. Kauçuk ya da plastik malzemeden üretilen köpekler için diş kaşıyıcı oyuncaklar, bir yandan köpeklerin ısırma ihtiyacını köreltirken, diğer yandan sağlıklı ağız gelişimini destekler. Sonraki yaşlarında ise diş taşı ve diş eti problemlerini azaltmak için köpek ısırma oyuncakları kullanılır.

Köpeklerin fiziksel sağlığı kadar ruhsal sağlığı da göz ardı edilmemesi gereken diğer faktördür. Bunun için eğitim ve oyun dışında köpeğinizin her zaman yanında olacağı bir pelüş arkadaşı olması kendini yalnız hissetmesinin önüne geçer. Siz de köpeğinizin ihtiyaçlarına göre kaliteli ve uygun fiyatlı köpek oyuncak modellerine ÇiçekSepeti’den ulaşabilir, sevimli dostlarınızı mutlu etmek için hemen sipariş verebilirsiniz.