Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Köpek Tasmaları

Köpek bakımını daha kolay bir hale getiren ve hayvanseverlerin beğenisini kazanan köpek tasmaları ile sizler de köpeğinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Tüylü dostlarını veterinere götürmek ya da sakinleştirmek isteyenler sıklıkla ağızlıklı olan modelleri tercih ediyor. Köpek bakımını yaparken ve onu gezdirirken de kullanabileceğiniz köpek tasmalarına ÇiçekSepeti sayesinde sahip olabilirsiniz.

Özel Makaralı Köpek Tasması Modelleri

Pratik bir kullanım deneyimi yaşatan köpek tasmaları sahip oldukları makaralı sistemler sayesinde fazla enerji harcamanıza gerek kalmadan ürünleri kullanabilmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı markalar tarafından tasarlanan tasmalarla gündelik hayatınızı daha konforlu bir şekilde geçirebilmeniz mümkün.

Akıllı tasarımlarıyla köpeklerin direncine kolaylıkla karşı koyulabilmesini sağlayan makaralı tasma seçenekleri sevimli dostunuzla vakit geçirirken sizlere yardımcı oluyor. Farklı renk, doku ve boyutlara sahip özel tasarımlar arasından köpeğinizin cinsine ve rengine uygun olan alternatifleri tercih edebilirsiniz.

Ergonomik tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başaran köpek tasmaları elinize uyumlu yapısıyla dikkat çekiyor. Tek el ile frenleme özelliğini kullanarak köpeğinizi kolayca kontrol altında tutabilirsiniz. Pratik kullanım imkanlarıyla dikkatleri üzerine çeken köpek tasmaları tüylü dostunuzu yürüyüşe çıkardığınızda son derece keyifli bir şekilde vakit geçirebilmenizi sağlıyor. 

Tehlikelere Karşı Özel Köpek Tasmaları 

Sokakta rastlayabileceğiniz tehlikelere karşı geri sarma özelliğiyle köpeğinizi koruyabileceğiniz tasmalar kontrolün tamamen sizin elinizde olmasına imkan veriyor. Hafif yapıya sahip olduklarından dolayı kolunuza ekstra yük bindirmeyen tasmalar gittiğiniz her yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz özel ürünler arasında yer alıyor. İnce tasarımları ile kullanım kolaylığı sunan köpek tasmalarını çantanızın içerisinde kolayca taşıyabilirsiniz. 

Köpeğiniz için hareket özgürlüğünü en üst seviyede sağlayan ve güvenilir markalar tarafından tasarlanmış tasmalar, daha sağlıklı bir bakım imkanı da sunuyor. Hayvanınızı düzenli aralıklarla gezintiye çıkarmak ve sürekli ev ortamında kalmanın yaratabileceği stresi önlemek isterseniz sizler de ihtiyaçlarınıza uygun köpek tasmalarını inceleyebilirsiniz.

Yumuşak dokularıyla köpeğinize zarar vermeyen köpek tasmaları ağızlık bölümleriyle de oldukça kullanışlı oluyor. Hayvanınız sinirli bir dönemdeyse ya da saldırgan bir haldeyse ağızlıklı köpek tasmalarını kullanarak verimli bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Köpeğin ısırma yetisini ve çevreye zarar vermesini engelleyen tasmalar arıyorsanız farklı boyutlarda tasarlanan ağızlıklı tasarımlar sizler için ideal oluyor. 

Tüylü arkadaşınızın fizyolojik yapısıyla uyumlu olan ürünler arasından seçim yaparak güvenli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Köpeklerin durmaksızın havladığı ve apartman sakinlerinin rahatsız olduğu durumlarda ağızlıklı tasarımlar kullanılıyor.

Köpeklerin Mutluluğunu Sağlayan Köpek Tasmaları

Ayarlanabilir ağızlıklar ve tasmalar köpeğinizin ağız çevresine tam olarak oturarak saldırganlık gerçekleştirebilmesini önlüyor. Köpeğinizi güvenli bir bölgeye getirdiğiniz zaman tasmasını çıkararak fizyolojik yetilerini daha rahat bir şekilde sergilemesini sağlayabilmeniz mümkün.

Şerit uzunluğu yavaş yavaş yükseltilebilen köpek tasmaları köpekler için geniş bir hareket alanı sağlıyor. Tasmanın ölçüsünü köpeğinizi gezdireceğiniz bölgenin şartlarına göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Köpeğinizi gezintiye çıkarmadan önce onun için boyun veya göğüs tasmalarından hangisinin daha iyi olacağını tespit etmeniz gerekiyor. Köpeğinize uygun bir tasma seçmek istiyorsanız onun yaşı, boyutu, cinsi ve alışkanlıkları gibi önemli detayları göz önünde bulundurmalısınız.

Evde kullanılması için tasarlanan boyun tasmaları aynı zamanda dışarıda da kullanılıyor. Göğüs tasmalarını daha çok köpeğinizle dışarıda vakit geçireceğiniz özel zamanlar için tercih edebilirsiniz. İsimlikli olarak tasarlanan ürünler de köpeğiyle arasındaki bağı güçlendirmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Köpeğinize uygun kayış ve tasma seçimleri yaparak onun mutluluğunu ve huzurunu doğrudan etkileyebilirsiniz. Kolaylıkla sipariş verebileceğiniz şık tasarımlı, pratik ve güvenilir köpek tasmaları ÇiçekSepeti’nin özel ürün seçkisinde yer alıyor.