Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Korkmaz

Mutfak aksesuarlarından küçük ev aletlerine, çeyiz sandığından tencere ve tavalara kadar tüm ev ihtiyaçlarına modern çözümler ve tasarımlar sunan Korkmaz, tüm ürün seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde. Mutfağınızda tüm işlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz ve pratik pişirme çözümleri bulabileceğiniz Korkmaz ile konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı Korkmaz ürünleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan mutfak ve pişirme ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz. Korkmaz fiyatları ürün özelliklerine göre farklılık gösterir.

Modern ve Pratik Korkmaz Ürünleri

Mutfakta olmanın keyfini artıran Korkmaz serisi ürünler, farklı ihtiyaçlara çözüm sunan özelliklere sahiptir. Set halinde sunulan küçük el aletleri, yemek hazırlama yardımcıları ve sofra ürünlerini dilediğiniz gibi seçebilir ve kullanabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan Korkmaz ürünleri, soyulma ve çizilme gibi sorunlara karşı direnç göstererek mutfağınızda uzun ömürlü çözümler yaratır. Uygun fiyat fırsatları sunan indirimli Korkmaz ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Yeni Sezon Korkmaz Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Pratik ve kullanışlı çözümler sunan yeni Korkmaz ürün serisi fincan takımları, çaydanlık takımları, yemek takımları, tencere setleri, kahve makinesi çeşitleri, elektrikli süpürge, kavanoz setleri ve baharatlık setleri ile farklı ihtiyaçlarınız için kaliteli ve şık çözümler sunar. Kaliteli materyalleri ile uzun yıllar kullanma deneyimi sunan yeni Korkmaz serisine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilir, tüm ürünler özelinde uygulanan Korkmaz kampanya fırsatlarından faydalanarak ihtiyacınıza uygun ürüne uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Evinize Pratik Çözümler ve Şıklık Katın

Mutfak ve ev işlerinde konforlu bir deneyim yaşamak için tercih edebileceğiniz Korkmaz ürünleri, farklı ürün grupları ile farklı ihtiyaçlara çözümler sunar. Böylelikle ihtiyacınıza en uygun ürün seçeneğiyle günlük işlerinizi kolaylıkla bitirebilir ve kendinize vakit ayırabilirsiniz. Zevkinizi yansıtan renk ve desen seçeneklerine ve bunun yanında ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip yeni sezon ve outlet Korkmaz ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.