Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Korloff Paris ÇiçekSepeti'nde!

1978 yılında Daniel Paillasseur tarafından kurulan Korloff Paris markası, günümüzde bir mücevher devi olarak bu alanda akla ilk gelen markalar arasında yer alıyor. Korloff Paris markası, mücevher değerindeki parfümleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Yıllardır yüksek kalitedeki benzersiz parfümlerin altına imza atan Korloff Paris markası, ilham veren alt ve üst notaları harmanlayarak kalıcı iz bırakan kokular geliştiriyor. Herkese ilham olan kokulara ve tasarımlara sahip Korloff Paris markası, kendini özel hissetmek isteyen kadınların ve erkeklerin tercihi oluyor. Siz de uygun fiyatlı Korloff Paris ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Benzersiz Korloff Paris Ürünleri

Kokularıyla sizi benzersiz kılan ve her ortamda fark edilmenizi sağlayan Korloff Paris markası, yıllar içerisinde keşfettikleri yeni kokuları parfüm koleksiyonuna ekleyerek portföyünü zenginleştiriyor. Markanın en çok tercih edilen parfümlerinden olan Korloff Un Jardin Paris ve Korloff Paris Ecorce D'argent, eşsiz kokuları ile kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunuyor. İndirimli Korloff Paris ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Korloff Paris marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Korloff Paris ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

İsterseniz kendinizi şımartmak için, isterseniz sevdiklerinize hediye etmek için Korloff Paris marka parfümleri keşfedebilirsiniz. Siz de Korloff Paris ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Korloff Paris ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.