İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Koroplast

Koroplast ürünleri ile hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Fermuarlı yiyecek poşetleri, yırtılması zor çöp poşetleri, yağlı pişirme kağıtları ve streç filmleri ile mutfak işlerinizi kısa sürede tamamlayabilmeniz mümkün olur. Koroplast fiyatları erişilebilir seçenekleri ile her kesime uygun ürünler sunar.

Konfor Sağlayan Koroplast Ürünleri

Uygun fiyatlı Koroplast fermuarlı buzdolabı poşetleri ile arta kalan yiyeceklerinizi sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz. Ofiste, okulda veya yolda yemek için hazırladığınız sandviçleri çantanızda kolayca taşımanızı sağlayan bu ürünler ile gün boyu sağlıklı beslenebilirsiniz. Streç film ile sofrada tabakta kalan leziz yemeklerinizin üstünü kapatabilirsiniz. Bu sayede yemeklerinizin tazeliğini koruyabilmeniz mümkün olur. Çalışan annelerin en büyük yardımcısı anne sütü saklama poşetleri ile bebeğinizin yanında yokken bile anne sütü ile beslenmesini sağlayabilirsiniz. Fazla gelen anne sütünüzü bu sağlıklı poşetler ile saklayabilir ve ihtiyaç anında kullanabilirsiniz.

İndirimli Koroplast Ürünleri ile Kolay Pişen Yemekler

İndirimli Koroplast ambalajlar ile yemeklerinizi daha enfes hale getirebilirsiniz. Yemek pişirme torbaları sayesinde fırında sağlıklı ve leziz yemekler yapabilir, sevdiklerinizi akşam yemeğinde mutlu edebilirsiniz. Pişirme kağıtları ile tepsiye yapışmadan kurabiye, kek, börek gibi lezzetleri hazırlayabilirsiniz. Sar pişir kağıtları ile balık yaparken kokusunun tüm mutfağa sinmesini engelleyebilirsiniz.

Kötü Kokmayan Çöpler için Koroplast Ürünleri

Yeni sezon Koroplast çöp torbalarının kokulu çeşitleri ile evinizden çöp kokusunu uzaklaştırabilirsiniz. Lavanta, gül, limon gibi hoş kokulu çöp torbaları sayesinde çöp kokusundan kurtulabilirsiniz. Büyük, orta ve küçük boy çöp poşetlerinin yanında dolap içi aparatlar için uygun olan çöp torbası seçenekleri ile evinizin tüm köşelerinde hijyen sağlar. Koroplast kampanya ürünleri arasında yer alan, zorlu lekeleri anında çıkaran bulaşık süngeri çeşitleri de ev işlerinde size yardımcı olur. Kalabalık sofralardan sonra çıkan zorlu bulaşıkları kısa sürede yıkamanızı sağlar.

Siz de hamburger ve sandviçlerinizi yanınızda sağlıklı bir şekilde taşımak, artan yemeklerinizi saklamak ve kötü çöp kokularından kurtulmak istiyorsanız outlet Koroplast ambalajlarını tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı alışveriş deneyimi ile dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.