İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Koruyucu Bileklik, Dizlik ve Dirseklik Çeşitleri

Spor hayatın birçok noktasında yer alır. Düzenli spor yapan insanlar genellikle daha dinç ve enerjik hisseder. Fakat yapılan sporlarda bedeni koruma altına almak önem taşır. Olası kazalara karşı korunmak için koruyucu set kask + dizlik + dirseklik + bileklik gibi ekipmanlardan faydalanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde kullanıcıların beğenisine sunulan çeşitli modellere göz atabilirsiniz.

Koruyucu Bileklik, Dizlik ve Dirseklik Modelleri

Spor yapmak insan sağlığı için önemli bir aktivitedir. Yapılan birçok spor türünde yardımcı malzemelere ihtiyaç duyulabilir. Sakatlanma ve yaralanmalara karşı önlem almak için koruyucu ekipmanlardan yararlanabilirsiniz. Koruyucu ekipmanların farklı birçok çeşidi mevcuttur. Yapacağınız spor türüne göre uygun olanı tercih ederek güvenlik önleminizi alabilirsiniz.

  • Koruyucu bileklik özellikle voleybol ve basketbol başta olmak üzere bunlara benzer spor dallarıyla ilgilenenler tarafından tercih edilir. Bileklik bileği sardığı için kontrollü hareket etmeyi sağlar ve top darbelerinde incinmemesi için bariyer görevi üstlenir.
  • Koruyucu dizlik spor sırasında hızla düşme gibi durumlarda dizin korunması için kullanılır. Oldukça hassas bir yapıya sahip olan diz kapağı zedelendiğinde spor aktivitelerinin aksamasına yol açabilir. O nedenle dizlik çeşitleri sporcular tarafından sıklıkla tercih edilir.
  • Koruyucu dirseklik genellikle fitness gibi ağır antrenmanlarda dirseği koruyarak ezilmesinin ve tahriş olmasının önüne geçer. Sakatlanmalara karşı korur ve kan dolaşımını hızlandırmada yardımcı olur.

Koruyucu Bileklik, Dirseklik ve Dizlik Fiyatları

Koruyucu çeşitleri spor ve egzersizlerde bedeni darbelere ve sakatlanmalara karşı korur. Özellikle kaykay ve paten gibi aktivitelerle ilgilenenler için koruyucu çeşitleri bulunur. Olası düşmelerde ve benzeri kazalarda bedeninin en az zararla çıkmasına olanak sağlar. Üstelik kaliteli malzemelerden ortaya konulan çeşitler sporcunun konforlu deneyim yaşaması için rahat bir yapıya sahiptir.

Bileklik, dirseklik ve koruyucu dizlik fiyatları her bütçeye uygundur. İhtiyacı olan herkesin kendi bütçesine uygun olanı bulabilmesi için geniş fiyat aralıklarına sahiptir. Koruyucu çeşiterinin fiyatları modelden modele değişiklik gösterir. ÇiçekSepeti’nden farklı modellere göz atarak tarzınıza ve bütçenize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.