İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Koruyucular Kilitler

Bebeklerin emeklemeye ve yürümeye başladığı zamanları ev içi kazalarının sık yaşandığı dönemlerdir. Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için keşfetme duygusunu pekiştirmeniz gerekir. Ancak yaşam alanlarında çocukların sağlığı için risk oluşturan bir sürü eşya bulunur. Koruyucu kilitler ile çocuğunuzun yaşadığı ortamı güvenle keşfetmesine fırsat verebilirsiniz. Kaliteli malzemeleri, güvenli kilitlenme sistemleri ve dayanıklı yapıları sayesinde bebek koruyucu ürünleri ebeveynlerin beğenisini kazanır. Bebeklere hareket özgürlüğü verirken anne ve babaların içi rahat eder.

Güvenli Dolap ve Çekmeceler

Bebek ve çocukların ilgisini çeken dolapların, çekmecelerin kapaklarını koruyucu kilitler ile sabitleyebilirsiniz. Deterjan, kesici aletler, ağır eşyalar gibi çocukların sağlığına olumsuz etki eden eşyalarınızı koruyucu kilitler ile güvenli hale getirdiğiniz dolaplarda saklayabilirsiniz. Çift kapaklı dolaplara da rahatlıkla takılabilen kilitler sayesinde bebeğinizi tehlikelerden koruyabilmeniz mümkün. Kilitleri açabilen çocuklar için şifreli kilitler çok daha uygun olur. Çift kilit mekanizmasına sahip koruyucu kilitler sizin açmanız için kolay bir seçenektir. Ancak çocukların iki elle dahi açmasına engel olur. Pratik şekilde takıp çıkarılabilen koruyucu kilitleri ihtiyacınız kalmadığı zaman çıkarabilirsiniz.

Bebek Köşe Koruyucu ile Sivri Kenarları Yok Edin

Tv ünitesi, masa, komodin, tezgah, şifonyer gibi mobilyalarınızın sivri köşeleri çarpma anında çok fazla can yakar. Çocukların hareketli zamanlarında bir anlık dikkatsizlik sonucunda kazalar yaşanabilir. Bebek köşe koruyucu çeşitleri ile sivri kenarları oval hale getirebilirsiniz. Saf kauçuktan üretilen bu ürünler ile çarpma anını yumuşatabilmeniz mümkün.

Bebek koruyucular ve kilitler;

  1. Çocuğunuzun gün boyu öğrenme hevesini korumasını sağlar.
  2. Yaşadığınız ortamı çocuklara uygun hale getirir.
  3. Olası kazaları önlemek için yardımcı olur.
  4. Bebeğinizin güvenli ve sağlıklı kalmasını sağlar.
  5. Pratik ve kullanışlı özellikleri ile her evde kullanılabilir.

Yaşam alanlarınızı çocuğunuza uygun şekilde düzenlemeniz gerekir. Emekleme döneminden itibaren tek başına hareket etmeye istekli olan bebeğinizi tehlikelerden korumak için bebek yatak kenar koruyucu ürünleri kullanabilirsiniz. Bebeğinizin uyandığı anda yada uyurken döndüğünde yatağından düşmemesi için bebek kenar koruyucu çeşitleri önemlidir. Kolayca takıp çıkarılan, kısa sürede temizlenen bu koruyucu ürünler sayesinde çocuğunuzun odasında güvenle uyumasını sağlayabilirsiniz. Bebek koruyucu ürünler sayesinde çocuğunuzun erken yaşlardan itibaren kendi başına odasında uyumasını teşvik edebilirsiniz.

Kapı ve Pencereler için Önlem

Çocuklu evlerde mutlaka olması gereken koruyucu kilitlerin başında kapı ve pencere kilitleri gelir. Çocukların camdan bakarken veya oyun oynarken bir anda pencereyi açmaları çok kötü sonuçlara yol açabilir. Bu tip kazaların oluşmasını engellemek için evdeki her pencereye çocuk kilidi takılması önerilir. Ayarlı pencere kilitleri sayesinde camı aralayabilir ve bu şekilde sabitleyebilirsiniz. Sıcak günlerde serinlemek veya odanızı havalandırmak için camı araladığınızda çocuk kilidi pencerenin tam açılmasını önler.

Dönmeye ve beşikte ayağa kalkmaya başlayan bebeğinizi korumak için bebek beşik koruyucu ürünleri kullanabilirsiniz. Günlük işlerinizi hallederken öğle uykusundan uyanan bebeğiniz beşikten inmeye çalışabilir. Bebek beşik kenar koruyucu, bebeğinizin uyurken ya da uyanıkken beşikten düşmesini önler. Bebek karyola kenar koruyucu ürünler, uykusunda çok hareket eden çocuklar için idealdir. Uyku anında dönerken düşmeleri, çarpmaları ve yaralanmaları önler. Bebek kafa koruyucu ürünler ile bebeğinizin baş kısmını sert karyola detaylarına vurmasını engelleyebilirsiniz.

Siz de çocuğunuzun güvenli bir yaşam sürmesini sağlamak, yaşadığınız ortamı çocuklara uygun hale getirmek ve istenmeyen kazaları önlemek için koruyucular kilitler gibi ürünleri değerlendirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları ile sunulan bebek koruyucuları ile çocuğunuzun güvenli bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. Erişilebilir fiyat ayrıcalığı, kolay ödeme seçenekleri ve kaliteli ürün güvencesi ile ihtiyaç duyduğunuz güvenlik ürününü hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.