İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kostüm ve Parti Aksesuarları

Konsept partiler, son zamanların en çok dikkat çeken eğlence organizasyonları arasında yer alıyor. Gerek çocuklar gerekse yetişkinler olsun, hemen herkes kostümlü partilere oldukça ilgi gösteriyor. Konsept partiler, çeşitli parti malzemeleri ile çok daha keyifli ve renkli bir hal alıyor. Bu sebeple kostümlü bir parti vermeye karar veren kullanıcılar, belirledikleri konsepte uygun olacak şekilde kostüm ve parti aksesuar çeşitlerinin arayışına giriyor. Çizgi film kahramanlarının yer aldığı konseptlerden en sevdiğiniz dizinin kahramanlarının yer aldığı konseptlere kadar birçok farklı parti malzemesi ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklarla dolu dünyasında sizi bekliyor!

Kostüm ve Parti Aksesuarları ile Konsept Parti Düzenleme Tüyoları

Konsept partiler, son zamanların en eğlenceli parti organizasyonlarından biri olarak öne çıkıyor. Kostümlü bir parti düzenlemeye karar veren kişiler öncelikle nasıl bir konsept ile ilerleyeceğine karar veriyor. Parti sahipleri sonraki aşamada ise bu kostüm ve parti malzemelerinin bir listesini oluşturarak konsept partilerini en iyi şekilde geçirmeye hazırlanıyor. Konsept partiler için birçok farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenekler arasında en dikkat çeken konseptler ise sevilen dizi ya da çizgi filmleri içerisine alan parti konseptleri oluyor. Aynı zamanda farklı film ya da çizgi roman kahramanlarını merkeze alan parti konseptleri de oldukça ilgi gören seçenekler arasında yer alıyor.

İçinize sinen ve iyi bir parti düzenlemek istiyorsanız bazı küçük fikirlerden yararlanarak ilerleyebilirsiniz. Öncelikle, belirlediğiniz parti konseptine uygun süslemeler ve kullanacaksanız kostüm ya da maskeler edinerek partinin temel malzemelerini hazırlayabilirsiniz. Bu noktada mekan içerisinde kullanılabilecek süslemeler arasında masa örtüleri, duvar süsleri, zemin süslemeleri ve misafirlere verilecek hediyeler gibi eşyalar yer alıyor. Sonrasında ise partinin diğer detayları için hazırlıklara başlamak gerekiyor. Öncelikle, belirlediğiniz konsepte uygun kurabiye ya da farklı atıştırmalıkların hazırlıklarını yapabilirsiniz. Bir çizgi film ya da dizi konseptli parti düzenliyorsanız en sevdiğiniz karakterlerin yer aldığı kurabiyelerle misafirlerinizin ilgisini canlı tutabilirsiniz. Konsept partileriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri ÇiçekSepeti’ndeki binlerce ürün arasından kolayca bulabilirsiniz.

Doğum Günü Partileri için Kostüm ve Parti Aksesuar Seçimi

Çocuklar için düzenlenen doğum günü partilerinde, onların vakitlerini en eğlenceli şekilde geçirmesi hedefleniyor. Çocuklar için düzenlenecek doğum günü partileri için parti malzemeleri seçimi de oldukça önemli bir unsur olarak öne çıkıyor. Parti konsepti belirlerken doğum günü çocuğunun beğenilerinin de göz önünde bulundurulması gerekiyor. Partinin genel konsepti belirlendikten sonra ise sıra malzemelerin seçimine geliyor. Çocuklar, özellikle hayran oldukları çizgi film kahramanlarına büründükleri doğum günü partilerini çok seviyor. Bu noktada ise Frozen parti malzemeleri oldukça dikkat çekici bir seçenek olarak öne çıkıyor. Frozen animasyonunun ana kahramanı Elsa kız çocuk kostüm çeşitleri, en çok ilgi gören seçenekler arasında yer alıyor. Yanı sıra, unicorn kostüm çeşitleri de çocukların doğum günleri söz konusu olduğunda fazlası ile ilgi görüyor. Star Wars maske ve kostümleri, kelebekli taç ve kıyafet setleri, Disney prens ya da prenseslerinin kostümleri de çocukların yüzünü güldüren seçenekler arasında yer alıyor.

Birbirinden Çeşitli Kostüm ve Parti Aksesuarları ÇiçekSepeti’nde!

Konsept partiler için seçilen kostüm ve parti aksesuarları, parti düzenlemeye karar veren kullanıcılar için oldukça önemli bir detay olarak öne çıkıyor. Hem çocuklar için düzenlenen partiler hem de yetişkinlerin düzenlediği partilerde kostümler son dönemlerde sıkça kullanılıyor. Çocuklar için düzenlenen konsept doğum günü partilerinde çizgi film ya da animasyon kahramanlarından ilham alan çocuk kostümler fazlasıyla ilgi görüyor. ÇiçekSepeti’nin fırsatlarla dolu dünyasında, birbirinden çeşitli kostüm ve parti aksesuarlarına farklı ödeme seçenekleriyle ulaşabilir, dilediğiniz ürünü tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz!

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.